Wpis z mikrobloga

Panasonic SC-AKX200E-K

To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na duże kina domowe. Wieża Panasonic zapewni bardzo dobrą jakość dzwięku!!

Urzązenie posiada zmieniarkę płyt CD, tuner radiowy, funkcję bluetooth oraz możliwość słuchania muzyki z innych urządzeń przy pomocy portu USB.


@InnychNieBylo: ja mogę na firefoxie zaznaczyć. Ale w cssie możesz odznaczyć możliwość zaznaczania tekstu/obiektu, ale on tam dalej legitnie jest i jest widoczny.

Dawno temu chyba stosowało się w
@galaxypx: pytanie jak się ma to do:
Ukryty tekst i linki
Ukrywanie tekstu lub linków w treści w celu manipulowania rankingiem wyszukiwania Google może być traktowane jako wprowadzające w błąd i jest niezgodne ze wskazówkami Google dla webmasterów. Tekst (na przykład nadmiarowe słowa kluczowe) można ukryć na kilka sposobów, w tym:
stosowanie białego tekstu na białym tle,

https://support.google.com/webmasters/answer/66353?hl=pl
@wund3r: @galaxypx: @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Google nie radzi sobie z ukrytym tekstem z automatu. Zróbcie sobie stronkę, ukryjcie trochę tekstu i zgłoście do submita czy dodajcie do GSC i pobierzcie jako Google - zaindeksuje i będzie siedziała w indeksie.
Także ja bym się nie martwił. Jezeli ktoś tego nie zgłosi (a nie ma podstaw, to nie jest robione pod SEO) i Google się nie uprze to nie powinno być za to
@wund3r: Miałes pecha, Google nie działa szybko.

Google to nie jest mechanizm, który można oceniać po jednorazowym przypadku. Powtórz test 20 razy na innych domenach, wtedy możesz stawiać jakiekolwiek tezy. W innym przypadku to gdybanie.

Czy jeżeli Ty dostałeś filtr za ukryte tło, a morele nie dostaną, to czego to dowiedzie?