Wpis z mikrobloga

Witajcie kochani haxballowicze!

Ruszamy z kolejnym etapem VIII Mistrzostw Wykopu w haxballa!
Zasady są identyczne jak w eliminacjach (jeden mecz = 2x5 minut, orlik typu Classic, bez limitu goli) - rozpiska w tym samym miejscu, ale w kolejnej karcie.
Jedyną różnica jest to, że mecz można zremisować - NIE GRAMY DOGRYWEK!
Awans z grupy wywalczą po 2 osoby z każdej grupy oraz zwycięzcy baraży rozgrywanych pomiędzy najlepszą ósemką z tych, którzy zajmą 3. miejsca w swoich grupach.
Termin rozegrania wszystkich meczów tej fazy to 04.01.2017 ze względu na okres świąteczno-sylwestrowy. Na baraże są kolejne 2 dni. Zagrajcie wszystko jak najszybciej, żeby wszyscy wyrobili się w terminie.

Zaraz dodamy wpis z Waszymi grupami - przebieg turnieju będziecie mogli śledzić w naszym arkuszu, do którego link macie TUTAJ!

Powodzenia!
#haxball #haxball8
  • 13
@Lajz: W ostatniej edycji wyeliminowano mnie, bo mi anulowano wynik (wygraną) z uwagi na to, że gracz sie wycofał i nie grał ostatniego meczu (lub 2) w grupie... czy w tej edycji również wygrane się anuluje z powodu bycia dupkiem innych osób?

edit: oh no, z jajkiem gram :O
Jeszcze co do samego losowania, jakby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do zasad i uczciwości w losowaniu zapraszam na priv. Nagrania mam, ale nie chcę mi się ich obrabiać i wrzucać :P