Wpis z mikrobloga

#bron #strzelectwo #wks
WKS sobie wprowadził opłaty za strzelanie na ich strzelnicy, ale się rozpanoszyły nasze leśne dziadki. Już widzę te nagłe zdziwienie kiedy połowa ich członków odejdzie do KS Amator (a może i więcej, bo #braterstwo i @WolnoscRownoscBraterstwo mocno się przyczynił do popularyzacji strzelectwa w całym kraju i pewnie większość nowych członków wksu to zasługa naszego mireczka). Tak działa wolny rynek xD
źródło: comment_76uC4YP8jnGfSsDDStvsxJuGc6v8VFf1.jpg
  • 20
@Ryan_Newman: Ale na takim ZKSie nie ma jakiegoś dnia / godzin kiedy strzelnica jest tylko dla klubowiczow za darmo? Jak tak to niezłe żarty, mój ostatni klub poza składką zaczął sobie życzyć 20zł za strzelnicę, gdzie normalnie z ulicy wejście kosztuje 25, a ja i tak place 20, bo robilem tam pare razy zakupy. Bez sensu.
@MercedesBenizPolska: na ZKS normalnie 25pln za stanowisko, dla członków 15pln (bez limitu czasowego)

#!$%@? toto, po to sie skladki placi


Obawiam się, że obok kwestii kosztów utrzymania strzelnicy komercyjnej pojawiłby się problem "zajętości" miejsc. Na strzelnicach w Wawie i tak bywa z tym problem (kolejki, rezerwacje, brak miejsc). Gdyby członkowie nie płacili za wejście to pewnie całkiem by odpadła możliwość skorzystania z wielu strzelnic :)
@krajzega: @MercedesBenizPolska: W tym i poprzednim roku była składka członkowska 360 zł. i mogłeś korzystać ze strzelnicy w czasie gdy była otwarta.

Teraz masz opłatę członkowską 360 zł. "DAROWIZNA-Roczny trwały wkład finansowy – członek wspierający"
I dodali teraz za korzystanie ze strzelnicy, za wizytę - 10 zł. lub składka roczna 400 zł. bez limitu wejść.

Trochę średnio ale we Wro oprócz WKS mającego własną strzelnicę, nie ma już klubu ze
@vicking: i dowiedziałeś się czegoś może jak to wygląda w praktyce?

Zajebiście sobie klub wymyśla, na pewno robią to po to żeby zwiększyć jeszcze bardziej komfort strzelania, bo tylu chętnych do jednego stanowiska się pcha... teraz jak przyjdzie się postrzelać w tygodniu po 15 to zamiast 5 osób na całym obiekcie będzie 1 - pan ochroniarz
Zasadnicze pytania, czy dokonujecie zarówno opłaty:
1. 360zł tyt. darowizny
2. 10zł albo 400zł tyt. za treningi?

Pytam, gdyż mam swój pogląd, że bezzasadne jest żądanie obu w/w opłat.