Wpis z mikrobloga

@Krupier: Z doświadczenia Ci to mówię. Moja namajstrowała sporo rzeczy, wsadziła za długie ośki i wyzywałem sprzedawce, że w paczce nie było. Zębatkę od sprzęgła na odwrót itp. Dużo frajdy daje składanie razem, ale instrukcji lepiej niech nie tykają. Moja ukochana złożyła np okulary, wózek do wożenia mi części, czy żyrafę w czasie, gdy ja męczyłem się z jakąś przekładnią. Za to uwielbia mi segregować klocki - pokaż swojej może też
@Techniq to jest foch1, foch2 kiedy patrze na jakis wiekszy komponent z kilku czesci i mowie: źle. Wtedy zaczyna się... Jak to zle, tak jak w instrukcji. No raczej nie. A właśnie ze tak. Foch3. :) skladanie kamieniczki-kina to byly 3 dni czegos takiego. Na swoj sposob cudowne. :) ale vw nie dalem jej juz tknac. :)
@mtos: ja mówię: weź to co złożyłaś i zobacz co jest źle, to szuka szuka szuka - czasem znajdzie :D. W moim wypadku to takie wiesz "foszki" i ja się bardziej złoszczę jak proszę 15 razy patrz w instrukcję - i poprawiam 16sty raz :D
@Techniq a to z tym nie mam problemu, choc nie skladalem zadnego technica od wiekow. Za to szlag mnie trafia z rozroznianiem odcieni szarosci oraz przezroczystych klockow w jakims kolorze od ich odpowiednikow nietransparentnych.
@mtos:

@tomahawkk:

@zyciejedo:

@zgredek5812:


@Krupier:

To złożyliśmy w tym roku. Koparka z prawej to prezent od różowego, który wrócił mi chęć do posiadania technic :D Pozostałe 3 kupiłem w grudniu... tydzień po tygodniu. W środku na łysze myszki, ręcznie robione. Duża Mysza i mała Myszka, która pojechała ze mną w Bieszczady. Najpierw dostałem dużą, a gdy tylko otrzymałem małą to pierwsza myśl - zostałem ojcem :D
Pobierz Techniq - > @mtos:
@tomahawkk:
@zyciejedo:
@zgredek5812: 

@Krupier: 

To złożyli...
źródło: comment_2jedzfY57GN4iYE69ZbmZZpVOIJJ9xmw.jpg