Wpis z mikrobloga

Witajcie w 2k17. Mam nadzieję, że wszyscy wybawieni. Pieniądze wydane, więc trzeba zacząć zarabiać. Dzisiaj bez kombinowania 2 proste typy, z bardzo korzystnymi kursami. 80% skuteczności w grudniu na pewno na pewno rozbudziło apetyty, ale jestem praktycznie pewien, że nie uda się utrzymać takiej wartości przez kolejny miesiąc. Także Mireczki z głową gramy, żeby nie było że ten mihaaaa jest bee :) Nie mniej ja dam z siebie wszystko, żebyśmy byli na +++.

Spurs WIN. Atlanta Hawks nie bez powodów jest porównywana do San Antonio. Styl gry obu ekip jest bardzo podobny. Bardzo dobry zbilansowany skład, solidna obrona a w ataku świetny ball-movement oraz szukanie coraz to lepszych pozycji do rzutu. Nie ukrywajmy jednak, że to Spurs są drużyną lepszą i o ile ten styl gry działa w przypadku Hawks działa w meczach z resztą ligii o tyle ciężko tej "podróbce" pokonać "oryginał". Statystyki spotkań pomiędzy obiema ekipami są bezlitosne. Hawks ostatni raz wygrali ze Spurs przeszło 2 lata temu. Myślę, że nie inaczej będzie dzisiaj. Kurs na San Antonio trochę zawyżony ze względu na brak Kawhi w ostatnich meczach. Pomimo to Ostrogi świetnie sobie radziły, a Kawhi być możedzisiaj już zagra co tylko pogłębi moją pewność w ten typ.

Timberwolves WIN. Bardzo fajnie ogląda się rozwój Wilków w tym sezonie. Grają z meczu na mecz coraz lepiej. Już nie roztrwaniają uzyskanych przewag w tak smutny sposób w drugich połowach meczu. Udało im sie wygrać kilka spotkań u siebie i na pewno morale tej bardzo młodej drużyny są coraz lepsze, a to tylko zaprocentuje w przyszłości. Dzisiaj do zimnej Minnesoty przyjeżdża drużyna Blazers, która jest w wyraźnym dołku. Na wyjazdach fatalni. Kilka ostatnich meczów bez swojego lidera Lillarda i sytuacja w Portland się bardzo skomplikowała. Jest jakiś promyk nadziei, że Lily dzisiaj zagra, jednak nie będzie to na pewno 100% lidera Blazers. Nie widzę tutaj wielkich szans dla gości. Minnesota w pełnym składzie powinna sobie spokojnie poradzić z takim przeciwnikiem.

Na tagu #gdziejesthajs jest już ponad 100 obserwujących co bardzo bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że będzie nas przybywać, postaram się zrobić wszystko żebyście nie żałowali kliknięcia "obserwuj". Zapraszam do dyskusji, podawania typów i chwalenia się kuponami. Ja gram te mecze jako dubelek. Pozdrawiam i powodzenia.

#bukmacherka
Pobierz mihaaaa - Witajcie w 2k17. Mam nadzieję, że wszyscy wybawieni. Pieniądze wydane, więc...
źródło: comment_979HVGBSVh9qXJ6xIKp97OGI8093cBA0.jpg
  • 36