Wpis z mikrobloga

Wypoki dzisiaj podwójny surprajz ;D

Po pierwsze primo - kupiłam sobie warana stepowego ;D Zwierzu ma teraz jakieś 45 cm, ale generalnie dorasta do 130 cm. Więcej info jest w filmiku. Nazwałam gnoja "Puszek", a tak, żeby było zabawniej


Drugie primo, ultimo - nagrałam filmik, gdzie mówię i mnie widać i mi wstyd ;D Głosu swojego nie mogę słuchać, twarz mam jak ziemniaczek, kiedyś miałam lepszy brzuch itp itp, ale postanowiłam się wziąć za siebie i wykorzystać potencjał Gadziego Bastionu i ruszyć troszkę bardziej z kanałem, wiec byłoby miło, jakbyście mnie tak totalnie nie zjechali ;D Za to chętnie przyjmę konstruktywną krytykę i rady na temat robienia tego typu filmików na YT.

I tyle, zapraszam do oglądania poniższego filmiku :3

>>klik<<

#gadzibastion #youtube #pokazmorde #cycki #kiedysmialamlepszybrzuch #waranpuszek <--polecam #terrarystyka #smiesznypiesek #zwierzaczki #szczecin
Pobierz Khaleesi - Wypoki dzisiaj podwójny surprajz ;D

Po pierwsze primo - kupiłam sobie w...
źródło: comment_smXx06tvONGoR0CA7eUwTiIDhQlEUDUb.jpg
  • 177
Jak planuję jego dalsze życie w sklepie - mam już miejsce, jakieś 3x 2m mogę mu zrobić kojec półzakryty, tak, że żarówki i temperatura będzie stałą, ale miejsca do chodzenia będzie też dużo ;D Będę go głaskać i oswajać, aż mnie pokocha :3