Wpis z mikrobloga

Siema mirki,

Mała przerwa w streamach była znów spowodowana zdrowiem (,) ale już mogę w miarę normalnie funkcjonować, więc w piąteczek możemy coś rozkręcić, co Wy na to? ( ͡º ͜ʖ͡º)

also

do 13.01.2017 musimy uzbierać z 2 dychy na przedłużenie VPSa, webh pozwala robić wpłaty dopiero od 20 zł w górę, a w skarbonce mam 19 zł, więc brakuje 1 zł żeby go przedłużyć, ale nie przeleję 1 zł bo nie idzie xD także każda darowizna się przyda, na paypalu strimowym mam na razie 5 zł. darowizny można przekazywać na stronie misteriusowybot.pl, do czego oczywiście zachęcam bo nie jeden Bartosz żyje na tej ziemi jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

#misteriusowybot
  • 33
@Misterius Wiesz co chcę zobaczyć? Jak sebek wkłada sobie do anusa zrolowane zdjęcie Korwina/Lewackiego guru/papaja w zależności od opcji politycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rkzm2012: będą (w sumie są) regularnie, tydzień (?) temu był prawie dzień w dzień :P teraz chcę robić w piątki o północy, czasem w niedziele/poniedziałki jeszcze, żeby nie było ich za dużo, ale też nie za mało. Jak za dużo to się znudzi, jak za mało to ludzie pozapominajo