Wpis z mikrobloga

@kamieniarz kolego nie wiem czy wiesz, ale ludzie przykladowo zrobili po 400zamowien na kupony 2$ i 200 na 4$ = daje ci to sume ok 5tys. zl, warto zaznaczyć że niektórzy dogadali sie na kupno telefonów, kamer, tabletów za kupony więc stwierdzam ze ta cebula przebiła wszystkie poprzednie - zasięg cebuli też ogromny i czas trwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamieniarz
@support
Ale weźmy pod uwagę zasięg, to co sie obłowili ludzie, nawet z takiego rakowiska jak grupa alie na fb
Jak była ta promocja na wishu to ja jeszcze nie wiedziałem co to wypok i zamawianie z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dodatek przez połowę tego czasu działał bug pozwalający za jednym orderem zapłacić chinczykowi i $10000 ;-)


@support: co to był za bug? Trochę pierdół z wisha swego czasu zamówiłem, ale kwestii tego bugu nie pamiętam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kamieniarz: Wtedy to było coś. wystawiałeś aukcje długopis za złotówkę i dostawa za 25. z innego konta kupowałeś i dostawałeś 26 zł. I 10tys na konto wpadło :D. Niestety trochę ponad 5 trzeba było zwrócić bo allegro się #!$%@?ło....
@carving85: wiem, że niektórzy ostro na tym kantowali, np. @Doko ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko nie wiem, jak z nim się sprawa skończyła. Pamiętam, że część osób narzekała, iż nie dostała "zamówionych" fantów, ani zwrotu "złotówek".
@support: Tylko jestem ciekaw czy jest ktoś kto im sporo zabrał i dostał list i nie oddał im tej kasy? Tylko tak wiesz czy znasz kogoś bezpośrednio a nie tam że ktoś mówił. Jak nie chcesz tutaj zawsze na PW zapraszam. Bo jednak jestem ciekaw czy trafił się ktoś po listach kto nie oddał i nie miał problemów.
@support: >

uwierz mi że nie przebiła ;-) na wishu kupony po $10 były przez pół roku, a na dodatek przez połowę tego czasu działał bug pozwalający za jednym orderem zapłacić chinczykowi i $10000 ;-)


Coś więcej? Przycebuliłem wtedy sporo rzeczy w tym dywan ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale o takich cudach nie słyszałem.