Wpis z mikrobloga

oglądam po raz drugi #pucz i jeszcze bardziej się utwierdzam w tym, że cała ta opozycja powinna zostać w 1 dniu
spałowana i zamknięta w obozach dla zdrajców i kolaborantów.

Poważanie za to dla posłów strony rządzącej #pis za to, że wytrzymali ataki debila Neumanna i całej reszty zdrajców
w tych dniach i nie dali się sprowokować.

#zamachstanu #sejm
  • 9
@czarny_matt94: widzę, że trafiłem na wykształconego przez TVN? dobrze wiesz, że to wszystko dążyło do paraliżu państwa(próba blokady parlamentu) i w konsekwencji obalenia demokratycznego rządu. cała reszta (cyrk KOD na ulcach) to szopka dla lemingów żeby przykryć jaki był cel.
@Singularity00: ja #!$%@?. Wasza retoryka. Nie jesteś z nami jesteś z kodu, po, sorosa, tvn. Można by z wami w bingo zagrać jak z Szydło. Jeśli Ty nazywasz te protesty chęcią paraliżu państwa, to jak nazwiesz szopkę z trybunałem oraz wydawanie poleceń prokuratorom przez Ziobrę? Pan Zero sprawił, że coś co powinno być apolityczne jest organem do walki z jednostkami nie pasującym nam i mogącym zagrozić.
@czarny_matt94: bo niestety tak to wygląda - nie ma żadnej strony środkowej - są albo wrogowie Polski (PO-KOD-LEWACY) albo osoby, które rozumieją, że dla rządów PiS nie ma żadnej alternatywy i rozumieją, że ich działania są konieczne.
Tak, te protesty to była zasłona dymna próby obalenia władzy. Co do TK to ta kwestia musiała zostać rozwiązana bo były już na szczęście szef TK sam się jasno określił po której jest stronie