Wpis z mikrobloga

Miraski, #webh rusza z nową promocją, tym razem na #serwery #vps #kvm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie możliwość skorzystania z jednej z dwóch promocji. Do Was należy wybór z której z nich chcecie skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy zamówieniu serwerów z oferty KVM:

- kod KVM30 daje stały 30% rabat na serwery KVM kupione na dowolny okres
- kod KVM60 daje rabat 60% na pierwszą płatność

Promocja jest ważna do 30.01 włącznie.

KVMy z naszej oferty to:
- stabilność
- backup co 3 godziny
- możliwość montowania własnych obrazów (i tym samym instalacji dowolnych dystrybucji)
- polska lokalizacja i polska firma
- szybki support przez panel zgłoszeń oraz na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W razie pytań - piszcie śmiało :-)

Pobierz webh - Miraski, #webh rusza z nową promocją, tym razem na #serwery #vps #kvm ( ͡° ͜ʖ ...
źródło: comment_NfTHL6IRCI80TIJs7OlX6N5wj9svoNci.jpg
  • 30
@FunkyFresh: myślę, że to kwestia względna, zwłaszcza że w OVH z tego co mi wiadomo nie ma ani możliwości instalacji własnego obrazu, ani nie są w cenie wykonywane jakiekolwiek backupy maszyn ;-)

@fervi: kod jest per maszyna, więc serwer musi być aktywowany do 30.01 żeby promocja zadziałała
myślę, że to kwestia względna


@webh: Dokładnie, ale jak dla mnie wasza oferta podstawowa jest zbyt rozbudowana, a wyprzedana oferta mini zbyt słaba. OVH ma lepsze plany zarówno dla tych małych jak i tych większych.

instalacji własnego obrazu


@webh: To faktycznie ciekawa opcja ale i tak większość osób wybierze Debiana/Ubuntu/Centosa
@FunkyFresh: Chyba był test Webh i OVH (i innych) i wyszło z tego co pamiętam, że Webh najszybsze. Na pewno nie masz KVMa, ale masz za to dodatkowe 10GB na SSD i lepszy support.
@webh: Dokładnie, ale jak dla mnie wasza oferta podstawowa jest zbyt rozbudowana, a wyprzedana oferta mini zbyt słaba. OVH ma lepsze plany zarówno dla tych małych jak i tych większych.


@FunkyFresh: zgadza się, nasz podstawowy pakiet jest na poziomie największego pakietu w OVH, ale oferuje też kilka rzeczy extra. Prawda jest natomiast taka, że jeśli u nas skorzystasz teraz z serwera KVM opłacając na rok czasu z góry z kodem
@kuskoman: Nie no mówiłem o Webh, że 10GB dodatkowe i support :D W OVH nie wiem czy jest support, bo kiedyś wysłałem im zapytanie bo szukałem serwera do testów oprogramowania za hajs i czy działa on tak jak myślę (z 400zł / tydzień xd) i nie odpisali lel
@webh: Aczkolwiek co bym dodał do Webh, zrobił personalizowane (że tak powiem) systemy obrazów, by z góry była ustawiona poprawna data, z góry repozytoria były poprawne itd.

Po drugie - zrobiłbym zakładkę z "testowymi" systemami operacyjnymi, czyli Arch Linux (OpenVZ ofc), Debian Stretch itd.

Po trzecie - możecie listę zrobić usług do włączenia przez support ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@webh: Wszystko fajnie tylko żeby mi się chciało przenosić z OVH i żebym nie kupił tam ostatnio na jakiejś promo VPS na rok. Trzeba było wcześniej promo robić! :)
@WarthogX: Mamy średnio przynajmniej raz w miesiącu jakieś promocje ostatnio :-P

PS. Co powiesz na dodatkowe 3 miesiące ważności przy dowolnej płatności lub 6 miesięcy przy płatności rocznej za przejście do nas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)