Wpis z mikrobloga

Czyżby pieniądze z #bitcurex zostały przetransferowane do firmy-córki?
Tak sobie czytam artykuł z tego znaleziska i przypomniało mi się, że (mieszkam w Łodzi) czasem przejeżdżam koło Bitshopu, sklepu z szyldem "Kupuj i sprzedawaj bitcoiny" który powstał w zeszłym roku. Sklep ten ulokowany jest na ulicy Gdańskiej, która krzyżuje się z Struga, a tak się składa że na Struga 78 jest siedzibą Digital Future, czyli firmy która stworzyła Bitcurexa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od dłuższego czasu zastanawiałem się czy te przedsięwzięcia są ze sobą powiązane, ale dopiero dziś to sprawdziłem i okazuje się ze rzeczywiście są. Dziwne jest że Bitshop założony został pół roku przed zniknięciem Bitcurexa. Nie chcę tu nikogo oskarżać, ale śledczy powinni sprawdzić oba przedsięwzięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #lodz

Bitshop jest przedsięwzięciem twórców Bitcurex, największej i najstarszej polskiej giełdy bitcoin z siedzibą w Łodzi.


http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/pierwszy-w-polsce-sklep-z-waluta-bitcoin-zostanie-otwarty-w,3677378,art,t,id,tm.html
  • 10
@Powstaniec: Ey, ale takie rzeczy to wiedział prokurator w 1-szej sekundzie dochodzenia, nie ciężko widzieć jakie spółki/firmy posiada dana osoba.
Dla sprostowania Struga 78 nie jest siedzibą Digital Future. A raczej nie było, adres siedziby Digital Future zmienil sie gdzies w 2014 albo 2015 na Gdańską 90, więc masz trochę stare info.
@pawlo74: Przestał funkcjonować z dniem zniknięcia Bitcurexa. Tak samo jak nie można było się dostać do siedziby Bitcurexa po "włamie", tak samo Bitshop miał wolne :) Myślę, że nie cięzko sie domyslic co by się działo w Bitshopie gdyby nadal funkcjonował, a ludzie chcieli by odzyskać swoje stracone kilkanascie/kilkaset tysiecy.