Wpis z mikrobloga

@Waleczny_ramol: czerwony
niestety teraz już rzadko tam bywam. Do niedawna pracowałem w tvp i gdy nie miałem nic do roboty (czyli przez większość czasu xD) to czasem sobie poki odpalałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Waleczny_ramol: teraz to chyba wszędzie ciężko, zdarza mi się jechać tramwajem przez pół Warszawy i nie widzieć żadnego czerwonego gyma :/ ale i tak nie chce mi się teraz zbytnio grać dopóki czegoś nowego wprowadzą
@philger: no cooo Ty ;p ostatnio pisałem parę postów niżej, cały Gocław czerwony. Kolega mirek wbił 36lvl z czerwonych i właśnie o tym dyskutowaliśmy. Ursynów podobno też. Ja jako niebieski na pradze nie miałem nigdy wiecej niż 30 coinsów na raz a on pokazywał rekord sprzed 2 tygodni gdzie miał obsadzone 34 gymy ;)
@mateqt: serio, tam gdzie bywam (Żoliborz, Wola, Ochota, Śródmieście, Mokotów) to poza kilkoma gymami na pograniczu Żoliborza i Woli, które też ostatnio dużo krócej się utrzymują, ciężko o cokolwiek czerwonego. W grudniu i styczniu jeździłem kilkanaście razy z Wierzbna do Pl. Wilsona (tramwajem zamiast metrem żeby pozbierać itemki) i po drodze często nie było żadnego czerwonego gyma, max to chyba 2. Odkąd w sierpniu przeprowadziłem się z Pragi Płd na Żoliborz
@Michci0: niech będzie, że młodzież;) po ile kont macie? Ty grasujesz z Cichexem prawda? No jak ide do pracy i wracam to czasem czyszcze kościół. Raz wam zjechalem 10lvl ale jestem sam i nie mam tyle czasu:) kiedyś Fort Szelag odbijalem ale teraz tam macie taką dychę, że z 45 minut bym to klepał:) szanuję za to że chodzicie i za mocną ekipę. Z fartem.
@Waleczny_ramol po jednym, stawiamy 10lvl, dostawiamy tyle ile możemy a reszta to jakieś randomy co się wbijaja. Z cichexem też :-) kościół to regularnie czyszcze, az dziwne że się nie minelismy XD wciąż macie baszte i na razie nie mamy w planach tego przejmowac, jakbyś miał właściwy kolor teamu to bym zaproponował miejsce :-D