Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ale mam #boldupy, to nie uwierzycie. #!$%@?ą mnie niesamowicie te wykopowe gwiazdy i celebryci. Jak pomarańczowy napisze jakiś śmieszny, albo ciekawy wpis, to od razu jest usuń konto, a jak się żali to "HAHA ALE MASZ BÓL DUPY BK".
Z kolei jak np. kamdz napisze "HEHE NO CO TAM SUCHOKLATESY, JA TO ROBIĘ MASĘ. NAWET MI WAS NIE ŻAL xD", to od razu milion plusów i eksperci od siłowni, którzy nie wyszli nigdy z domu. Pojawiają się jego przydupasy i też plusują i "HEHE NO MASZ RACJĘ KAMDZ, TY TO JESTEŚ JEDNAK". Tak samo FilozofującaCałka. Napisze jakieś dwa zdania i od razu gorące i komentarze "HEHE CAŁKA TY TO JESTEŚ ŚMIESZEK, MASZ SUBA NIE #!$%@? TEGO XD". I się zlatują te jego przydupasy - Misterii, TadeuszSynZygmunta i sobie #!$%@? dyskusje prowadzą. No bo przecież TadeuszSynZygmunta i FilozofującaCałka. No jak to nie plusujemy? Przecież takie śmieszki to som. No patrz Grażyna, różowe okulary sobie dodał do awatara. I takie gify śmieszne robi. A ten drugi ma całkę z okularami, no nie mogę xD. O patrz, odpisał „Bardzo ładne. Pozdrawiam”, #!$%@? król komedii.
Albo te polityczne gwiazdy, no po prostu brak słów. stekelenburg2 ci napisze "HEHE BEKA Z PRAWAKÓW, NIE? XD" i od razu Tamerlan, Farrahan i reszta "NO BK XD MY TO JESTEŚMY ELITA, NIE MA ŻADNEJ #neuropy, CO NIE SEBA? XD". Z drugiej strony tak samo. Newski pisze "LOL TE LEWAKI TO JEDNAK SOM LEWAKI, SOCJAL CIĄGLE CIĄGNO TYLKO I HOMO PROMUJĄ XD". I wchodzi #!$%@? Velati i inni korwinowcy i "NO RACJA, TYLKO KORWIN KRUL HEHE”.
A już najgorzej to z różowymi jest. Taka SScherzo, czy zdechly_jez, to ci napiszą „nudzę się” i #!$%@? od razu plusy i komentarze. No ja #!$%@?, przecież gdyby to napisał ktoś nieznany, to od razu „hurr durr gówno mnie to obchodzi, usuń konto!”. A ta #!$%@? doda zdjęcie z kotem i już gorące. Albo nakręci filmik jak gra na perkusji i już stuleje plusują, bo może stulejka pęknie.
O patrz, jakiś nołnejm napisał „nudzi mi się”, zwyzywajmy gnoja, niech usunie konto. A nie, to FilozofującaCałka, o matko jak śmiesznie xD. Ten to jednak jest, dajmy mu plusa śmieszkowi. O patrz, kamdz skomentował „mi też” . No nie mogę jak śmieszno xDD. Niech mają po subie #!$%@?!
#!$%@? celebryci, psia jego mać.
  • 4