Wpis z mikrobloga

@Tytys_Bomba pizzeria na gimnazjalnej (barsa czy jakoś tak), polecam mocno jeśli chcesz posmakować. Dwie takie i się najadasz w opór. Jak na ilość to soprano. Z kebabów to Bosfor ale polecam ten w budzie (róg budynku) przy wałach Jagiellońskich a nie na Mostowej. Piwko w Sogo stars (kiedyś piwiarnia) jak chcesz kuferek Warki za dychę a jak posmakować to warzelnia. Burgery jadłem dobre na gimnazjalnej obok ten pizzerii ale nie wiem czy
@Tytys_Bomba dobre piwko znajdziesz w Kraftodajni - ceny 10pln+, ale warto uwazam
Burger to albo jak wyzej ktos polecal Burger Strefa na rogu Kamiennej i Gdanskiej (jest jeszcze w Zielonych Akradach) albo zaulek 20.
Kebab najlepszy moim zdaniem w Sultanie na Jagiellonskiej.
Pizza - Papa Grande wymiata :)
Najlepsza pizzeria moim zdaniem to Farfalla. Niestety dość daleko od centrum. Odradzam wspomniane Papa Grande. Polecam burgery w 52 City Dinner na Gdańskiej. Piwo zaś w Kraftodajni. Dobrego kebaba można zjeść na rogu Podgórnej i Ugory.
@Tytys_Bomba: Na kebsa jak koledzy polecali Sułtan na jagiellońskiej albo Colino ale to kawałek od centrum.
Jeśli chodzi i pizze i fajny klimacik to dla mnie numero uno pizzeria Soprano na dworcowej ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam