Wpis z mikrobloga

@dupajasio69: szukaj benzyny, te diesle są skręcone prawdopodobnie bardzo dużo, mam rodzinę w Szwecji gdzie tych aut jest sporo. Oni mieszkając w małej miejscowości w stosunkowo gęsto zaludnionej części szwecji na większe zakupy jadą albo 30 albo 80km. Teraz sobie wyobraź ile rocznie km robi szwed który kupuje diesla. Diesel albo faktycznie sprowadzony z znanym przebiegiem i w dobrej cenie albo benzyna która w sabolotach jest świetna.
@maly_stary_rower: chce jeździć możliwie tanio więc benzynę musiałbym gazować, a różne opinie słyszałem na temat gazu w saabach, jedni odradzają inni śmieją się z tych pierwszych. To że te auta są skręcone jest pewne na 98%, ale to diesel fiata który jest dobry i ma duży/długi resurs.
Auta nie szukam na gwałt, ale już nadchodzi czas żeby przesiąść się na coś większego i szybszego, dlatego pytam się was Mireczki
@dupajasio69: nie jestem mega w temacie tych siników, natomiast długo rozważałem zakup 9-5 poprzedniej generacji w opcji z turbo i wiem, że tam silniki benzynowe nie mają nic przeciwko lpg. Mam znajomego mechanika który wozi auta, tylko grupy vag, natomiast opowiedział mi jak szuka aut na których można zarobić:
wieczorne przeglądanie portali typu mobile.de autoscout itp. ale tylko wieczorne i weekendowe ponieważ wtedy auta wystawiają prywatne osoby.
Oczywiście przeglądaj również pojazdy