Wpis z mikrobloga

W walentynki poszedłem z dziewczyną do kina na film #lalaland Nie jestem jakimś wielkim kinomaniakiem ani fanem musicali, ale ze względu na ten wyjątkowy dzień nie miałem nic przeciwko. Jedno jest pewne-14 nominacji do Oscarów może robić wrażenie, no ale właśnie, robi przed filmem. Po seansie się tego nie czuje. Film akurat na wieczorne wyjście z różowym, ale po tylu nominacjach i Złotych Globach spodziewałbym się czegoś ekstra, czegoś przełomowego a film nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Zresztą na różowym też. Moim zdaniem 14 nominacji to gruba przesada, ciekawe ile zdobędzie. #film #kino
  • 11
@Hahazard:

@Rymncimpir:

@Makku11:

Gosling i Stone tam śpiewają role, jakich nigdy nie mieli, zrobili to doskonale, są to role pełne emocji i zagrane wspaniale, o co wam ludzie chodzi?

Jakbyście nie wiedzieli, to każda nominacja to oddzielna kategoria. Może zdobądźcie się na ocenę tego filmu w każdej kategorii pod względem jego konkurentów albo innych tegorocznych filmów, to zobaczycie dlaczego tyle ich jest.
@03lve37912: Gdybym nie widział żadnego innego filmu z nimi to może bym uwierzył. Zobacz sobie 'Crazy Stupid Love' - jaka tam była chemia między Goslingiem a Stone (o poziomie aktorstwa nie wspominam - niebo lepiej) i porównaj do LLL.

Aha, czyli dostali tyle nominacji, bo nie było nic lepszego? Wątpię, mam ogólnie wyrąbane na Oscary, ale po prostu film jest mega przeciętny a robi się z niego jakieś epokowe arcydzieło. Na
@Hahazard: Masz #!$%@? na Oscary i śmiesz się wypowiadać na temat ilości nominacji?

Dla takiego laika, jak ty, 10 nominacji oznacza, że 10x ktoś uznał ten film za najlepszy. A gówno prawda, bo oceniono wiele aspektów kinematografii, scenariusz, role, muzykę, piosenki. W tym filmie jest wiele wyróżniających się elementów i stąd tyle różnyc kategorii, w których staje do konkursu.

Nie masz grama wiedzy na temat i ty nie wyrażasz jakiejś zgody
@03lve37912: Ktoś ocenił a ja oceniam jego ocenę - proste.

Jak idziesz do knajpy i podają Ci nieświeże mięso to też jesz ze smakiem, bo "nie masz grama wiedzy na ten temat"?

Podałem konkretne argumenty i już się zaczęły wycieczki osobiste. Zbastuj synku, bo to nie forum onetu.
@Hahazard: Nic nie oceniasz, wydajesz jedynie januszowe opinie laika, który nie wie, o czym mówi.

Nie jeteś w stanie docenić klasy scenariusza, reżyserii, ról nie jesteś w stanie ocenić (bo chemia między aktorami to zdecydowanie za mało, a zapominasz o tysiącu innych aktorskich aspektach), nie jesteś w stanie ocenić jak widać nawet piosenek, które są śliczne, muzyki.

Nie znasz się człowieku, twoje oceny są gówno warte, teraz rozumiesz, co chcę ci
@03lve37912:

Podsumujmy ten jakże światły wywód:

1. Moja opinia jest januszowa, bo nie zgadza się z Twoją.
2. Sam przyznajesz, że między dwojgiem aktorów nie ma chemii - odnotowuję.
3. Argument koronny - piosenki są śliczne.

Serio, usuń konto.
@Hahazard: Ja gardzę ludźmi, którzy wypowiadają się na tematy, na których się nie znają. Nie masz prawa oceniać zasadności nominacji, bo jesteś laikiem bez wiedzy i wykształcenia w tym kierunku. A podpowiem, że filmografii uczy się w szkołach wyższych, więc nie jest to #!$%@? "nagroda publiczności" i nikogo z profesjonalistów twoje zdanie nie obchodzi. Ja nie oceniam ich zasadności, wypowiadam się o poszczególnych aspektach filmu, jak np. piosenki, które mi przypadły
@03lve37912: Guzik wiesz o mnie i moich kompetencjach. Poza tym sam nie jesteś żadnym ekspertem, a błędy ortograficzne wskazują, że ze szkołą wyższą to możesz mieć do czynienia za parę ładnych lat. Bez odbioru, trollu.
@Hahazard: Wyjaśniłem ci, co oceniam i do czego mam prawo w ocenach. Nie jestem tak bezczelny jak ty, żeby rzucać tak grube i poważne oskarżenia. Ale ty tego nie potrafisz pojąć, bo pewnie maturka ledwo zdana i fizol jesteś, więc o czym my tu rozmawiamy. Ludzie na różnych poziomach wykształcenia zwyczajnie się nie dogadają.

Pokaż te orty, #!$%@?, pokazuj xD