Wpis z mikrobloga

1176962 - 115 = 1176847

Niedzielna setka.
Chełm -> Wola Uhruska -> Okuninka -> Sawin -> Chełm

Jedyne co wiedziałam jak wychodziłam z domu to to, że trasa musi być płaska ze względu na kolano. Jechaliśmy na północ od Chełma bez pomysłu, aż dojechaliśmy nad Białe i decyzja zapadła, że wracamy główną na Włodawę. Trochę się cykałam bo to ruchliwa droga, ale na szczęście niedziela i ruch minimalny, a dodatkowy plus - lasy dookoła, które osłoniły przed wiatrem. Wyszła nam ładna pętelka, a po 30 km myślałam, że zawróce do domu bo było mi zimno w stopy i czułam delikatny ból w kolanie - przeszedł po krótkim postoju.
Odejmuje km z licznika, bo telefon ześwirował pod koniec trasy. Endo się wyłączyło, a strava złapała zawiechę i ucieła kilka kilometrów.

#rowerowyrownik #100km
Pobierz Kejcia26 - 1176962 - 115 = 1176847

Niedzielna setka. 
Chełm -> Wola Uhruska -> Okuni...
źródło: comment_DXdnfpkRAUacZFv82LlS1sI48feInjPs.jpg
  • 12
@impa: @marcin_wz: Dzięki!! :) Do tej pory wszystko działało bez zarzutu. No może raz, kilka miesięcy temu jak się ktoś do mnie dobijał to też endo padło.
@sylwke3100: Sądzę, że to wina telefonu, bo oprócz endo wyłączyło się też gg i jak chciałam go odblokować to dłuższą chwilę "myślał". Na endo pojawił się komunikat, że trening został przerwany przez nadprzyrodzone siły czy jakoś tak. :D
@elady1989: Czy ja wiem? No zwykły góral, nie jakiś z górnej półki, ale jak teraz zmieniłam opony no i jak robiąc dłuższą trasę mogę trochę na kole posiedzieć to nawet nie czuję tej sety w nogach. Jak sama jeżdżę to trochę ciężej jest. ;)
Jak masz na koncie setki na mtb to szosą byś mogła robić takie dystanse bez żadnego problemu bo różnica jest ogromna. :)