Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: To się wymieniliśmy poglądami :D Tak teraz patrzę, że laptop z aukcji którą podałem pochodzi z programu "HP renew Gold&Silver", "Każda sztuka oferowanego sprzętu trafiła ponownie do magazynów producenta, gdzie została sprawdzona pod kątem sprawności i stanu technicznego z użyciem norm stosowanych przy produkcji". Spotkałeś się kiedyś z takim czymś? Nie chciałbym wtopić hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pustulka a cos innego 17 cali z jak najlepsza matryca polecisz? Generalnie laptop bedzie mi sluzyl glownie do filmow i internetu poza domem w miejscu pracy. Z gier to tylko fifa i moze kilka starszych/mniej wymagajacych tytulow. Generalnie probook G4 jak dla mnie te wymagania spelnia, obawiam sie jedynie pojecia refurbished. Czy on byl uzywany przez kogos czy lezal w sklepie jako wystawowy? Jak to z tym jest?
@Obserwator123:
Ehh, widzę, że nie dodało komentarza, a drugi raz coś tak długiego pewnie nie będzie. Jest to 95% zwrot, który wymagał naprawy i po niej wrócił na rynek. Nowa 470-tka G4 to koszt ponad 4k, który uważam, że i tak został zbyt wysoko wyceniony. Kiedyś za 2.4-2.6k był z70-80, a do 4k acer vn7-791g, vn7-792g teraz trochę ciężko o coś z ładnym wyświetlaczem w 17 calach.
@Pustulka: Dzięki za odpowiedź :) Patrząc po cenach zmieniłem priorytety. Myślałem, że rezygnując z najmocniejszych kart graficznych dostanę w zamian porządną jakość ekranu jednak nie zawsze tak jest. Zacząłem również patrzeć na 15,6 cali i być może poczekam do kwietnia na premierę Lenovo Legion. Super parametry za dobre pieniądze + matryce IPS.
Zacząłem również patrzeć na 15,6 cali i być może poczekam do kwietnia na premierę Lenovo Legion. Super parametry za dobre pieniądze + matryce IPS.


@Obserwator123: Z 15-stkami to jakiś czas najlepszym cebulowym rozwiązaniem był zakup probooka 650 G1 za 1k+/-100 zł i wymiana matrycy na jakiegoś lepszego IPSa full hd za 200-300 zł, ale teraz nie idzie go znaleźć w rozsądnych pieniądzach.

Zacząłem również patrzeć na 15,6 cali i być może