Wpis z mikrobloga

@vforvendetta: podoba mi się to, że nie robisz jakichś nowoczesnych kuchni jak wszyscy. Wiesz, same płaskie fronty z uchwytem i super design niby. Projekt więc na plus, ale nawet samą geometrie mógłbyś jeszcze trochę dopracować. Wydaje mi się że stół i krzesła trochę zagubiły swoje wymiary, a że znajdują się w centrum kadru, to psują mi ogląd na całe pomieszczenie. Blat stołu strasznie gruby, deski pod blatem pomiędzy nogami też wyglądają
@vforvendetta: wiem wiem, dwa materiały o tym oglądałem, pierwszy był chyba twórcy i mnie nie przekonał bo wszystko #!$%@? prześwietlone itd. Dopiero drugi materiał chyba od cgcookie mówił jak dokładnie używać tego, że światłą trzeba podbić i pokazywał różnicę. No i jest mega. Jeden render robiłem tylko na filmlogu ale to była wklejka na zdjęcie i to z hdrką na zewnątrz więc różnica była taka sobie.
Ale była!
Na plus.
@einz: nowoczesne kuchnie mają tę zaletę że dużo łatwiej jest osiągnąć fotorealizm a i sterylna czystość pasuje. Na te drewniane meble patrzę, kuchnię taką swojską i myślę: "#!$%@? gdzie tu kurz, gdzie zabrudzenia, sufit poczerniały od czasu zadrapania it"
@vforvendetta: filmlog colorsetting to ten feature o którym opowiadał ostatnio Andrew Price? Oswietnie wyglada naprawdę naturalnie, ja bym jeszcze bardziej doswietlala całość, ale juz teraz światło rozkłada się bardzo dobrze.