Wpis z mikrobloga

Za oknem coraz bardziej dostrzegamy wiosenną aurę. Wiosna zawitała i do nas, a w raz z nią nowa kolekcja męska i damska.

Nim jednak zaprezentujemy wam nową kolekcję (wraz z uzupełnieniem reszty rozmiarówki) w całości zamieszamy tą oto zajawkę- model 4140 Berwick z pojedynczą klamrą w kolorze burgundowym. Piękny kolor i smukłe kopyto z pewnością ożywią nie jedną stylizację. A wy lubicie monki z pojedynczą klamrą?

#monki #wiosna #nowosci #klasycznaelegancja #ubierajsiezwykopem #modameska #modadamska #buty #shoesoftheday
Pobierz
źródło: comment_ngcitFgJkWJBXs3QiGgq7MLH1I8RC80x.jpg
  • 12
@psimel14: jesteśmy póki co online i w Gdańsku. Jeśli nie jest Pan pewien co do rozmiarówki to po podaniu nam dokładnych wymiarów Pana stopy jesteśmy w stanie dopasować właściwy rozmiar. Z wymianą na inny model rozmiar model też nie ma problemu gdyż wymiana odbywa się bezpłatnie. Pozdrawiamy! :)
@crazyfigo: Też wolę podwójne, ale jeśli pojedyncze to takie jak na zdjęciu - z klamrą na boku, takie jak tu są już IMO słabsze. A ogółem monki super sprawa, właśnie dorwałem kolejną parę :D
@crazyfigo: Brązowe Alfred Sargent Ramsey i czarne Crockett&Jones Lowndes. Myślałem o trzecich, ale narzeczona stwierdziła że jak kupię zaraz kolejne buty to mnie wyśle na terapię... więc czekam na po ślubie żeby uszyć jakiś garnitur ( ͡° ͜ʖ ͡°)