Wpis z mikrobloga

@Zuben:

Po pierwsze: Jeśli rozumiesz chociaż trochę architekturę Ryzena to zauważysz, że Ryzen zyskuje o wiele więcej przy lepszych taktowaniach RAM.
Po drugie: Gościu sam powiedział, że różnica w przypadku Intela między 3200 CL14 i 3600 CL16 będzie marginalna (i ciężko się nie zgodzić).
Po trzecie: Żeby podkręcony do 5.0GHz i7-7700K (a taki właśnie był w testach, Ryzeny również były lekko podkręcone) działał stabilnie z 3600MHz to byś musiał poświęcić mnóstwo
@Amasugiru: Ale ja nie mam nic do tego, tylko że to jest manipulacja. Trzeba było dać intele I7 z niższym taktowaniem i z pamięciami 2133 i 3600 by pokazać że wzrost jest mniejszy lub większy niż w przypadku AMD albo nie dać intela w cale a tak to filmik jest po części manipulacją.
@Zuben: No to wyszukaj filmik porównujący intele o różnych taktowaniach pamięci. Zapewne nawet nie znajdziesz takich, bo właśnie tak mało warte jest takie porównanie.

O wiele szybciej znajdziesz porównania samych pamięci, w których stacją testową jest na 100% sprzęt Intela. http://www.techspot.com/article/1171-ddr4-4000-mhz-performance/page3.html

To jest różnica na pamięciach o identycznym CL, w wyjątkowo ekstremalnym środowisku (1440p, wszystko ultra, dwie karty w SLI), żeby wymusić widoczne różnice (filmik we wpisie jest na 1080p high/medium
@genesis2303: On się rzadko odzywa we wpisach o amd. Albo tworzy nowe posty jak nagle wyjdzie jakaś videorecenzja, gdzie Ryzen dostaje po dupie, albo udziela się w znaleziskach na głównej, żeby swóją propagandą do większej ilości ludzi trafić.
@Amasugiru: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Corinarh okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był