Wpis z mikrobloga

@Bitbay gdzie mogę sprawdzić czy nie przekroczyłem / ile brakuje do limitu transakcji dla kont niezweryfikowanych?
Bo z tymi punktami to chyba przesadziliście:
*Skan dowodu tożsamości (pierwsza i druga strona dokumentu):
*Potwierdzenie adresu (np. rachunek lub umowa lub pismo urzędowe, dokument wystawiony w ciągu ostatnich 6 miesięcy):


( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 3
@Durapacza: Kwotę pozostałą do limitu transakcji dla konta niezweryfikowanego możesz wyliczyć na podstawie historii wpłat i wypłat. Jeżeli ich suma w ciągu ostatnich 365 dni przekroczy równowartość 15 000 EUR - musisz się zweryfikować.
Dokumenty wymagane przez nas do weryfikacji to wymóg podyktowany ustawą o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu.
Potwierdzenie adresu ma dotyczyć obecnego miejsca zamieszkania. Adres zameldowania lub jego brak nie jest brany pod uwagę.
@Bitbay: A czy można zrobić wypłaty z bankomatu bez potwierdzania konta? Druga sprawa, czy informujecie o wypłatach urząd skarbowy?

Trzecia kwestia - dlaczego nie uznajecie dowodu osobistego z adresem zameldowania? Osobiście nie wiem czy posiadam jakieś rachunki którymi mógłbym się zweryfikować...
@Tibiasz: Można wykonywać wypłaty z bankomatów bez weryfikacji. Nie informujemy o wypłatach urzędu skarbowego - rozliczanie się to indywidualna decyzja klienta.
Adres zameldowania nie zawsze równa się adresowi zamieszkania. Dokumentem potwierdzającym adres nie musi być rachunek - może to być umowa, pismo urzędowe czy dokument z banku (np. potwierdzenie przelewu z konta czy wyciąg z rachunku).