Wpis z mikrobloga

Myślicie, że skoro i tak będzie wipe out to warto przemielić na pył np wszystkie karty nilfgaardu i monsterów (w tych deckach mam najsłabsze, zdecydowanie) i zrobić sobie jakiś super-mega deck czego innego? Tak pytam, bo mam dopiero 7lvl i mam trochę bieda karty, coraz więcej osób mnie bije :<

#gwint
  • 12
@alicemeow: to dobij 10 wejdz na rangi i zobacz ile jestes w stanie zrobic tym co masz. Kombinuj dopiero jak sie zatrzymasz.
Poki co zrob sobie jakies dobre epiki zlote zeby zapelnic 4 sloty. Na pewno yen klatwy. Cahir jesli nilfgard. Shani jesli KP. Sigdrife do sk. Zalezy czym chcesz grac
@yoritomo1610: @MysGG: a w co warto inwestować?


Zdecydowanie w złote i srebrne karty, bo reszta ci dojdzie z beczek na bieżąco podczas wbijania poziomów.
Staraj się wybierać takie złote karty które będą pasowały do wielu talii/frakcji. Na pewno będziesz z czasem skakała pomiędzy różnymi stylami gry.
@alicemeow: a masz już jakieś legendarki z beczek? Bo też na to można patrzeć przy wybieraniu.
Stylem gry się nie przejmuj narazie - zmieni Ci się to i tak. Zresztą jak byś zobaczyła jak wygląda scoya na wysokim poziomie to by Ci sie odechciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myślę że po tych kartach które wypisywałem następnym wyborem powinno być igni - niestety 800 skrawków, ale neutralna karta