Wpis z mikrobloga

Mirki, mam takiego pacjenta do oddania za cokolwiek/cołaska:
Pralka Ardo SE810 5kg, klasa A, wirowanie 800 obr, tylko 39.5cm głębokości a 5kg ładunku...
Pralka jest elektrycznie 100% sprawna działająca, ale mały uszczerbek - bęben w tej pralce wisi na 4 sprężynach (X) i mocowanie jednej z nich pękło (lewe dolne). Głupi kawałek blachy z uchem. Nie chce mi się tego naprawiać, walczyć z tym, ale by ją używać normalnie (zwłaszcza wirowanie) - trzeba by to poprawić (choćby dodać kawałek blachy i przynitować, albo jak ktoś ma spawarkę - to smarknąć to), bo krzywo wiszący bęben się tłucze i wywali łożysko i uszczelkę bardzo szybko.

Zawsze mogę ją oddać do agd-recycling w cholerę, ale szkoda wywalać na przemiał dobrej pralki - może komuś się przyda po chałupniczej naprawie?


#opole #pralka prawie że #rozdajo za #colaska
Pobierz hrumque - Mirki, mam takiego pacjenta do oddania za cokolwiek/cołaska:
Pralka Ardo S...
źródło: comment_PLFjHoMMjMs9uiN9hLp5Yd982AxufgP3.jpg
  • 7
@hrumque: zasada "kto pierwszy (się zgłosi) ten lepszy", czy losujesz spośród losujących, czy kwestia dogadania? Mam do Ciebie 45km, chętnie bym przygarnął, oczywiście możemy się dogadać co do tego #colaska ;)
@lech1991: na razie jedna osoba zapytała na priv, ale brak konkretnej rezerwacji czy coś, więc kto pierwszy się zdeklaruje "biore jak stoi" to bierze. Nie decyduje losowanie, plusy czy sierotka losująca, po prostu ten, komu zależy - bierze.