Wpis z mikrobloga

BMW M3 Cabriolet E46 (2000-2007)
3,2l R6 343KM
0-100km/h - 5,2s

#prawilnebmw ? W Warszawie ciężko spotkać ale po dawnym radomskim jeździ więcej niż oficjalnie wyprodukowano

------------------------------------------------------------------------
#carpedia - czyli moje spoty z jakimś dodatkowym opisem <--- obserwuj/czarnolistuj

#carboners #carspotting #bmw #m3 #prawilnebmw #warszawa #r6 #e46
Pobierz superduck - BMW M3 Cabriolet E46 (2000-2007)
3,2l R6 343KM
0-100km/h - 5,2s

#prawiln...
źródło: comment_F0GyKJMjcnxGcixIe5l0pixa1OC3g8BW.jpg
  • 17
@superduck jaki sebowoz?Zapytaj przeciętnego sebe czy stać by go było na takie auto,o utrzymaniu go nawet nie wspominam,a to drugie to wiadomo,ale zapewniam cię że ta "moda" na doklejanie różnego rodzaju badziewia na auto już dawno minęła
@atrax15: właśnie chodzi o to, że jest postrzegane jako sebowóz, więc osoba którą stać na to auto zainwestuje w coś innego, a Seba zmieni tłumik, naklei sobie M3 wsadzi tubę do bagażnika i będzie się woził po wiosce.
@superduck zaraz napisałeś że to sebowoz a nie że jest tak postrzegany,a ten kto się wozi tak jak mówisz to zwykły buras,chociaż i tak rzadko takich widuje,bo buraków i debili zwyczajnie nie stać na BMW,nie zauważyłeś tego że już od dawna na wsi królują passaty i audi a4?Bo ja już to dawno zauważyłem
więc osoba którą stać na to auto zainwestuje w coś innego


@superduck: Nie do końca tak. Rozważałem 911 cabrio. Przekonała mnie funkcjonalność M3. W 911 cabrio nie ma wiele miejsca z tyłu. Bagażnik to kpina. Nie interesuje mnie opinia innych, co sobie myślą o aucie. Interesuje mnie trakcja, moc, funkcjonalność i ogólnie pojęta frajda z jazdy. M3 cabrio, w oczekiwanym i rozsądnym zakresie, łączy te cechy najlepiej. Nie czuję, żeby wyżej