Wpis z mikrobloga

No to i moje #pokazkosmetyczke

Krem pod oczy i na powieki Avon Anew, który bardzo polecam, bo pozbyłam się cieni i podpuchnięć po oczami. Do tego przecwizmarszczkowy krem Nivea na dzień i Avon Anew na noc - również polecam, mam skórę mieszaną i te kremy bardzo dobrze się sprawdzają.
Płyn micelarny różany mam od niedawna, wcześniej stosowałam Garniera i na pewno do niego wrócę, bo ten nie nadaje się do demakijażu oczu, ponieważ szczypie :(
Mój ulubiony krem BB - przetestowałam wiele firm, w tym Nivea i Garnier, ale Ziaja to jednak mój typ. Fajnie matuje i szybko się wchłania. Jest naprawdę niewidoczny na skórze.
Mój ulubiony wydłużający tusz do rzęs z Rimmela - nie kruszy się pod oczami i nie skleja rzęs
Kredki do oczu w większości z Avon. Długo się utrzymują i łatwo rozprowadzają
Pomadki i róże używam bardzo rzadko dlatego nie będę ich polecać, bo nie mam porównania :P
No i dzisiejszy zakup w Rossmanie - paleta korektorów do modelowania twarzy :D ostatnio koleżanka zrobiła mi dzięki nim makijaż na imprezę i byłam bardzo zadowolona z efektu

No to tyle :) nie za dużo, ale mój codzienny makijaż składa się z kremu BB i tuszu do rzęs ;)
Pobierz krolka89 - No to i moje #pokazkosmetyczke 

Krem pod oczy i na powieki Avon Anew, k...
źródło: comment_OeegrwVxTtlIWe9S4DH3LJqfWe3oeYsj.jpg
  • 10
@krolka89: o to fajnie, że opisałaś swoje kosmetyki. Ja przewien czas używałam właśnie kremu bb z ziaji ale kompletnie mi się nie wchłaniał i zostawiał taką tłusty film. Teraz już wiem, że w moim przypadku się nie sprawdzi bo mam cerę suchą. Dostałam dodatkowo potwierdzenie od Ciebie :)
@Uuk_: ja nie pamiętam uczucia, jak to jest być wyspaną :(
Miałam je odkąd pamiętam, oczy ciągle wyglądały na zmęczone, a teraz jest naprawdę widoczna poprawa :)