Wpis z mikrobloga

Hej pelikany. Jestem ostatni, który by bronił rządu, ale krytykując trzymajcie się faktów.

http://www.wykop.pl/link/3704935/polska-zaplaci-za-boeinga-737-800-macierewicza-175-mln-a-holendrzy-98-mln/

Holandia kupuje Boeinga 737-700 BBJ1 znacznie starszego typu niż Polska - nasz kraj zamówił BBJ2 bazującego na płatowcach 737-800NG
Ponadto Holandia kupuje bez zabudowy bo ją wykona własna firma Fokker.

Teraz możecie zgłosić i zakopać.

edit: za to widzę, że Indonezja kupiła taniej taką samą wersję - w tym prawda

Pobierz Kapitalis - Hej pelikany. Jestem ostatni, który by bronił rządu, ale krytykując trzym...
źródło: comment_mfCWOTa0HLpfftxRdhu4bBSy2AIRyGWt.jpg
  • 17
@Kapitalis: Endecja miałaby jakikolwiek sens tylko idąc drogą Republikanów. W obecnym kształcie jest przybudówka Kukiza bez żadnego zaplecza "niższych" działaczy. Dlatego też wszelkie zbiórki podpisów im nagle zaczęły sprawiać ogromne problemy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kapitalis: nie chce nikogo oskarżać ale tutaj serio siedzą chyba partyjne trolle,ja jak się zlapalem na blędzie w swoim wpisie na temat roczników szkolnych po reformie Zalewskiej to od razu usunąlem wpis aby nie wprowadzać w bląd a nie którzy to nawet jak im wyjaśnisz,że obrazek albo informacja są nieprawdziwe to i tak mają to w dupie


@Hamouma: i jeszcze wyzwą od "pisowskich trolli szefernakera"...
poprawiłem
Pierwszy jest o tym że 700 i 800 należą do tej samej generacji i różnią się tylko długością kadłuba (tak w skrócie)

edit

i jeszcze wycinka z wikipedi ( w skrócie BBJ jest dla wersji 700 BBJ2 dla 800)

Narrow-body models[edit]
BBJ, or less frequently BBJ1, is based on the 737-700, and formed the basis for the 737-700ER. This was the initial variant. In United States Air Force service, this is