Wpis z mikrobloga

Pany, opłaca się kupować #xboxone s w 'gołej' wersji z Allegro, od ludzi sprzedających po ~900 złotych jako 'nowy, nieotwierany, przywieziony z Anglii' czy celować w jakieś promocje? Tylko póki co promocji ciekawych nie ma, cholera wie kiedy się coś pojawi, a człowiek niecierpliwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
@trampek: I nie ma tam problemów z tymi wysyłkami z drugiego końca Europy?
Niby piszą ludzie, że nie - ale jednak jest lekki stresik, jak ma się utopić kafla ciężko zarobionego hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trampek: Ok - dzięki! Będę się przyglądał sytuacji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu czasem widywałem jakieś promocje z Microsoft Store w innych krajach i coś pisali o podawaniu angielskich adresów, żeby system przyjął wysyłkę itp, no i tak jakoś mi się to wydało podejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nbdpol: skompletuj sobie jakiś zestaw (bo co z samej konsoli) typu dodatkowy pad, jakieś gry, subskrypcja do live, może kinect i wytarguj sobie jakiś rabat... ja w taki sposób dogadałem się (na czacie fb) z komputronikiem i dostałem ofertę skrojoną specjalnie pode mnie wraz z rabatem 200 zł
@nbdpol: zaglądaj na pepper.com a najlepiej zainstaluj sobie aplikację na tel.
Kilka dni temu był Xbox one S 500GB z fifą lub forza za 840zł.
Warto zerkać bo średnio co 2 tygodnie są promocje, a teraz komunie w maju więc na pewno się pojawi coś nowego.