Wpis z mikrobloga

Siema, rolkowe świry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy Seba fr3 się nadadza przy wadze 100kg i czy Mirki polecaja, czy raczej szukać alternatywy? Rok temu kupiłem k2 z 'wyzszej polki', fitnessowki, i rozpadło się zapięcie po 3 jazdach. XD

Ostatni raz jeździłem z 15 lat temu, nie licząc trzech wypadow na rolki w zeszłym roku. Wszelakie rampy i podobne odpadają. Glownie jazda po parkach.

Niestety, nie mam możliwości przymierzyć, gdyż nigdzie w pobliżu nie ma sklepów stacjonarnych z rolkami. Tylko wysyłka internetowa. ;-)

Taguje #rolki
  • 13
@pan_jajko: Nie podałeś kwoty za ile chcesz kupić. Przypominam nie dla tego że chcę tobie coś zaproponować ale po to żeby upewnić się że ktoś i tak napisze "dołóż 1000zł i kup coś porządnego xD". Bez tego każde pytanie o sprzęt jest niekompletne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@csmrex: A jest cos, co szczególnie polecasz? Zastanawiam się nad imperial one (159 euro), seba fr3 (179.95 euro bodajże) i ewentualnie fr2 (229 euro).

Dodatkowo, jakas rolka godna polecenia dla dziewczyny? Tez myślałem nad imperial one albo fr3.
@csmrex: Problem właśnie w tym, że nie mam możliwości przymierzyć. Jedynie wysyłka i ewentualnie odesłanie, jeśli nie pyknie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Modele sprawdzałem, wszystkie wymienione godne polecenia. Dlategoż pytam specjalistów czy mają jakieś preferencje względem powyższych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)