Wpis z mikrobloga

Budżet 1000 zł
Podpowiedzcie proszę na jaki telefon przejść z windows lumia 735, z którego muszę zrezygnować z różnych względów. Aplikacji, których używałem było mało ze względu na dostępność. Ważna jest dla mnie nawigacja, udostępnianie internetu, messenger, what's up i skype. W tej chwili nie mam więcej potrzeb :) Zdjęcia robię jak każdy, ale na pewno nie są decydującym elementem. Gier nie używam wcale. To co ceniłem w Lumii to szybkość. Jak coś kliknąłem, to w sumie zaraz działało.
Czytałem już różne wpisy i w sieci poszperałem i łeb mi już pęka. Żona i córki mają samsungi A5 i J7 (od miesiąca). Są zadowolone. Namawiają mnie na ten J7.
W tej cenie proponowany jest często Huawei P9 Lite albo np. Xiaomi Redmi 4 Pro z chińskich. Huawei to nasz europejski sprzęt (w każdym razei przystosowany - nawigacja będzie działać), a te chińskie to nie wiem, bo nie mają LTE, albo nakładki systemowe. Nie bardzo jestem obcykany (nie będę grzebał w telefonie) i chciałbym, żeby to płynnie i sprawnie działało. Nie chcę się wkurzać.
#pytanie #android #smartfon #telefony
  • 4