Wpis z mikrobloga

@ZlyCzarodziejRumburak: Nie. To co przedstawiłeś to jest zły stan państwa i jego bezpieczeństwa. Ae demokracja, czyli systemy określające działanie państwa działają dobrze.

Demokracja to nie jest ogół wydarzeń w państwie.

Bo idąc Twoją logiką możnaby powiedzieć że demokracja w III Rzeszy miała się całkiem nieźle. Było bezpiecznie, nie było terroryzmu, gospodarka kwitła, nie było brutalnych zamieszek. Mam rację? A chyba obaj wiemy że demokracji w III Rzeszy nie było.
@Ofacet: lol,jak to nie było brutalnych zamieszek w III rzeszy?myślisz,że nie tłumiono wrogów nazizmu?
Ten Macron co bzyka własną babcię to zwykły obłudnik,jak można porównywać Polskę do Rosji,tam się aresztuje opozycjonistów a niektórzy są zabijani,co się dzieje w Polsce?Można się przyczepić tylko do TK i planowanej reformy sądownictwa
@Hamouma:

Można się przyczepić tylko do TK i planowanej reformy sądownictwa


Tylko? TYLKO?!

#!$%@? xD Tylko TK i tylko reforma sądownictwa xD

Czy Ty siebie słyszysz?

I jeszcze pocisk o tym że bzyka własną babcię xD Rozumiem że jakby bzykał dziewczynę o 20 lat młodszą też byłbyś taki wygadany na ten temat?
@Hamouma:

nie,bo wtedy byłoby to normalne zachowanie


JEST INNY ODE MNIE! DZIWAK! AKCEPTUJĘ TYLKO RUCHANIE PANIEN O DWADZIEŚCIA LAT MŁODSZYCH ODE MNIE!
xD

Wspaniały jesteś :D

Poza tym, jakie to ma znaczenie? To znaczy że fakt że lubi wkładać fiuta w innego typu otwór ( w tym wypadku starszy) niż Ty preferujesz sprawia że nie nadaje się do rządzenia krajem? Co to za #!$%@? logika? Jakie to ma w ogóle znaczenie?
@Ofacet: No mylisz się kolego. Stan państwa to stan demokracji jeżeli państwo jest demokratyczne. Wszystko co dzieje się na ulicy jest objawem demokracji, ale również wszystko co robią politycy jest jej istotą, a we Francji jak w lesie. Permanentne ideologizowanie państwa, polityczna poprawność i niestabilny naród z bardzo mocno naruszony fundamentami. Jeżeli dajesz analogię do 3 rzeszy, to powiedz mi jak to się ma do medialnego morderstwa Fillona, którego zniszczyły lewicowo-liberalne