Wpis z mikrobloga

Oj, długo Was broniłem, ale dziś i mnie wkurzyliście, @ZespolmBanku #mbank.

Pieniądze z konta znikają, a w historii operacji cisza. Przelewu (wewnętrznego!) nie mogę zrealizować - pieniądze znikają, a odbiorca ich nie ma. Ludzie piszą na FB, że im podwójnie nalicza płatności kartą. Serwis transakcyjny muli (a ponoć było jeszcze gorzej), aplikacją nic nie można zrobić. Na koncie głównym mam 3 złote, chciałem sobie przerzucić z eMaxa - nie mogę.

Najbardziej jednak boli brak Waszej reakcji. Żadnego komunikatu, olewanie klientów - FB, ekspert online, infolinia. Wrzucacie przygotowane szablony, z których nic nie wynika, bo na infolinii każecie czekać (jak już się do was dodzwoni), a ekspert online prosi o kontakt z infolinią... Czemu aż tak nas zlewacie?

#gorzkiezale #banki #bankowosc #ekonomia
Pobierz e.....t - Oj, długo Was broniłem, ale dziś i mnie wkurzyliście, @ZespolmBanku #mbank....
źródło: comment_cxN5kfbGmplqL5bb1VhkTxiSPAD3p26t.jpg
  • 18
@eMJot: potwierdzam! Zapłaciłem za media(gaz, prąd, mobile), kupiłem BLIK-iem przez allegro ale w historii operacji ciiiiiiisza :/
Proszę Państwa @ZespolmBanku proszę zakładać #warroom i czym prędzej naprawić awarię, bo ja to chociaż jestem wyrozumiały, ale masę mirków nie rozumie, że operacje się wykonują i księgują, ale ponieważ w historii operacji ich nie ma to są przerażeni i generalnie nie wiedzą co się dzieje z ich pieniędzmi!

Pozdrawia mirek w wypoku, co
Problem tylko w tym, że dużo innych banków jeśli chodzi o ofertę mi nie odpowiada.


@eMJot: Ja #!$%@?ę, co kilka dni to samo, jojczenie na mbank a potem, że oferty innych nie odpowiadają. Ja miałem kiedyś (daaaaawno temu) konto w mbank, teraz mam konta w 3 różnych bankach i zero problemów od wielu lat. Rozumiem, że nie odpowiada Ci oferta, która polega na tym, że bank nie rucha od czasu do
@eMJot: przepraszamy za niedogodności jakie dzisiaj występowały w godzinach porannych, a polegające na spowolnieniu działania serwisu transakcyjnego. Obecnie serwis transakcyjny działa w pełni prawidłowo. Pozdrawiamy, Zespół mBanku