Wpis z mikrobloga

Mireczky, mam problem z #eagle Zrobiłem sobie płytkę, a teraz chcę ją zapisać w pdfie, bo niestety nie mam w domu drukarki laserowej. I tu mam pytanie, jak to zapisać do pdfa? Próbowałem poprzez wydruk do pdfa, ale niestety nie udaje mi się to. Wybierając opcję: zapisz do pdfa, plik sie nie zapisuje pod wskazaną lokalizacją, ani się nie otwiera.

Posiadam wersję 6.0 Light

#elektronika #elektrotechnika #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
@mateusz251093: Jak idę drukować to mówię, że papier kredowy i drukarka laserowa. Płyteczki wychodzą elegancko. Jakby się pytali dokładnie jaki ten papier, to bierz najcieńszy. No i na jednej kartce wydrukuj sobie od razu kilka tych odbitek, jakby nie wyszło za pierwszym razem.
@mateusz251093 znajdź taki punkt gdzie będą drukować na oryginalnym tonerze bo z doświadczenia wiem, że jak korzystają z #!$%@? jakości tonera(bo taniej) to więcej nerwów z tym później przy prasowaniu niż pożytku.
@mateusz251093: WIelkość padów w elementach zależy od tego, jak ktoś w tych elementach je dobrał, więc pozostaje edytowanie bibliotek. Możesz też spróbować nałożyć większego pada, na już istniejącego (Via z zasobnika i tam na górze masz kształt i rozmiar). Polecam przeczytać jakiś tutorial sparkfuna albo forbota, na YT też trochę tego jest.