Wpis z mikrobloga

@Xune czytałem ten wątek jednak nic ponadto nie znalazłem i to mnie martwi. Chciałem zamówić u nich ślubny garnitur ale że względu na formę i pracy mam obawy ( brak sklepu stacjonarnego, brak adresu i nazwy firmy, w ogóle dziwna sprawa z nimi) ale garnitury wydają się fajne
@kamui2: Czy masz w miarę blisko do Warszawy?
Jeśli tak, spróbuj przymierzyć to: https://zackroman.com/pl/p/GARNITUR-DWURZEDOWY-Z-TROPIKU-GRANATOWY/120 Świetna tkanina (tropik, więc idealna na letnie upały, przewiewna nieporównywalnie lepiej niż bawełna, czasem prawie tak dobra jak len, a wygląda formalnie), bardzo dobra konstrukcja na pełnym płótnie, masa ręcznie wykonanych detali. Minus - to RTW, nie szycie na miarę, więc jakbyś przymierzył i się wpasował w rozmiarówkę (po ew. drobnych poprawkach) to masz ekstra wybór. Dwurzędówka
@kamui2: A szlag, zapomnij o tym pierwszym - dopiero doczytałem że wysyłka w czerwcu. Szkoda.

Jeśli byś chciał próbować jakieś gotowce z wieszaka - Oscar Jacobson w Royal Collection, ale możesz też spojrzeć na wyższe linie Suit Supply (bodaj Jort, Hartford i coś jeszcze) - są również z fajnych tkanin, na pełnym płótnie, no i szybka wysyłka - jakieś 3 dni robocze i masz paczkę u siebie. U mnie zawsze były