Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki (ʘʘ) Dziś kolejna porcja zdjęć moich pomarańczy i innych roślinek :) Najmłodsza z nich coś słabo sobie radzi, chociaż widzę, że się nie poddaje i rośnie sobie w swoim tempie. Dziś prawdopodobnie przyjdzie ten nawóz do cytrusów to użyję go na moich roślinkach. Na dniach przyjdzie też Muchołówka Dionaea Najlepsze jest to, że dostanę dwie porcje nasionek tej roślinki, więc posieję ją sobie w dwóch doniczkach () Wczoraj też zamówiłam sobie nasionka Mimozy wstydliwej ( ͡ ͜ʖ ͡) nazwa ciekawa jak i sama roślinka :) Polecam zobaczyć na youtube, jak reaguje na dotyk :)
Bazylia ładnie kiełkuje :) Zielono w doniczce, co można zobaczyć na załączonym niżej zdjęciu. Zdjęcia Niezapominajki dziś nie robiłam, gdyż nic jeszcze tam nie wyrosło :)


Brat zwinął mi kiedyś butelkę z atomizerem, którą miałam do zraszania roślin. Wczoraj wzięłam i porządnie wypłukałam butelkę z atomizerem po odżywce do włosów. Butelka nie pachnie, woda nie pachnie, atomizer troszkę pachnie, ale woda z atomizera smakuje jak czysta woda, mam nadzieję, że nie zaszkodzi moim roślinkom woda z takiej butelki, co? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz shnitzel - Hej Mirki i Mirabelki (ʘ‿ʘ) Dziś kolejna porcja zdjęć moich pomarańczy i i...
źródło: comment_eXRWUPQ7qhK0fJ0rQqtTMp5zsGLZ4X0t.jpg
  • 18
@Ostrzewtlumie ja poza tym co w domu trzymam to mam w ogrodzie tulipany i piwonie, które pięknie pachną (ʘʘ) aż się nie mogę doczekać aż urosną :) na twoim ostatnim zdjęciu to coś wygląda jak cebula piwoni ale jest za małe bo piwonia jak urośnie to jest wysoka na ok 50 cm albo lepiej.