Wpis z mikrobloga

Miałem pisać, że wiadomość o Wiedźminie od Netflixa zrobiła mi dzień, ale prawda jest taka, że prawdziwego banana na mojej twarzy wywołały te wszystkie prawackie i pseudoprawackie komentarze na wykopie. Co za idioci. xD
Na razie nie wiadomo nic, nawet tytułu pod jakim zostanie to wydane ani tym bardziej obsady, ale podsumujmy jak wg wykopków ten serial będzie wyglądał, bo przecież oni już wszystko wiedzą:

-90% postaci będzie homoseksualnych. Geralt również(o tym za chwilę)
-Jaskier nie będzie białoskórym bardem, a czarnoskórym raperem, którego Geralt lata temu wydostał z Oxenfurckiego getta
-Zoltan będzie gejem. Jego głównym wątkiem będzie dyskryminacja ze strony rodziny Eudora Breckenriggsa, w którym Zoltan jest zakochany.
-Yenn zostanie zmieniona na Yinn ponieważ do tej roli zaciągną jakiegoś azjatę. Yinn będzie transseksualistą(wszystko dzięki magii, to właśnie w tym celu kształcił się w szkole czarodziejów, gdzie swoją drogą był szykanowany).
-Scena z jednorożcem zostanie poprawiona. Róg jednorożca będzie użyty jako podwójne analne dildo.
-Wszystko będzie kręcone w USA. Do Polski nie przyjadą nawet na 5 minut.
-Murzynów będzie więcej niż elfów, krasnoludów, niziołków i ludzi razem wziętych.
-W sumie jedynymi białymi postaciami będą Foltest, Emhyr i inni możnowładcy żeby dobrze oddać jak bardzo czarnoskórzy są uciskani.

No i oczywiście nie może też zabraknąć komentarzy, że hehe Sapkowski będzie miał ból dupy hehe "Serial narobił mi smrodu" czy "Ja się obracam wśród ludzi inteligentnych a oni nie oglądają seriali".


#netflix #wiedzmin
  • 13
Yinn będzie transseksualistą(wszystko dzięki magii, to właśnie w tym celu kształcił się w szkole czarodziejów, gdzie swoją drogą był szykanowany).


@Wiedmolol: O #!$%@? BĘDZIE CROSSOVER Z SENSE8
@Duce_Viktor: Logika wykopu przedstawia się mniej więcej tak:
-klimat słowiańskiej wsi nie jest możliwy do otworzenia poza granicami naszego kraju
-to by wspomogło turystycznie nasz kraj

Mi tam wsio ryba gdzie to będą kręcić o ile tylko będzie to nakręcone dobrze.