Wpis z mikrobloga

Mareczek pisze

FSA razem z 100 zolnierzami z NATO (w tym polskie cebule) i wsparciem USA zapowiadaja ZDOBYCIE DeZ i ma im w tym pomagac SDF. https://twitter.com/Gjoene/status/864909259850625024 Przydaloby sie ich porzadnie zbombic zeby ochloneli. Cala nadzieja w Iranie.

https://www.wykop.pl/wpis/24122027/fsa-razem-z-100-zolnierzami-z-nato-w-tym-polskie-c/
#syria
Ja się do K**** nędzy pytam tego znaffcę oraz innych plusujących te idiotyzmy o podanie źródeł wg których polskie siły specjalne walczą w Syrii
Wołam zwłaszcza @Pantokrator, @rybak_fischermann jako znaffców w tagu syria. Skoro plusujecie te idiotyzmy to pewnie macie wiarygodne informacje na temat udziału polskich sił specjalnych w walkach w Syrii Tylko kretyn życzy zbombienia polskich żołnierzy przez kogokolwiek a wy tego idiotę plusujecie... gratulacje
  • 62
@jakub131 zamiast uprawiać towarzystwo wzajemnej adoracji podasz dowody na udział polskich sił specjalnych w walkach w Syrii? Potrafisz? Czy poprostu na przekór faktom plusujesz idiotyzmy, bo to ta wysoka jakość tagu Syria
@balb pytam identycznie zamiast uprawiać towarzystwo wzajemnej adoracji podasz dowody na udział polskich sił specjalnych w walkach w Syrii? Potrafisz? Czy poprostu na przekór faktom plusujesz idiotyzmy, bo to ta wysoka jakość tagu Syria
@piotr414 ty za to tak się udzielasz ( ͡ ͜ʖ ͡) koryguję debilizmy ale jak widzę jest sporo inteligentnych inaczej którzy łykają najgorsze idiotyzmy mareczka. Echh obrońco tagu wskaż gdzie napisałeś coś sensownego... Oh wait
@piotr414 bla bla bla lepiej pisać bzdury bez pokrycia i udawać, że jest się fajnym... hmmm wiesz opinia negatywna w ustach komuszego aparatczyka to zaszczyt. Wiesz chyba kim jest Szewko a raczej towarzysz Szewko... którego przodkowie intensywnie walczyli z Panami w szeregach PZPR a on sam w SLD
@piotr414 tylko wtedy kiedy nie widzi problemu z moskiewską pożyczką towarzysza Millera i tylko wtedy kiedy jako aparatczyk SLD piastuje intratne posady w administracji oraz strukturach partii i tylko wtedy kiedy zwyczajnie myli się a później banuje ludzi (jest tu sporo przykładów tego zachowania) achh i ten aparatczyk zgrywa eksperta a nawet ArcherPl jest sporo wyżej.
@bijotai:

Pytam masz dowody na udział polskich sił specjalnych w walkach w Syrii?


Nikt takich dowodów nie ma, osobiście wątpię aby tam byli. Natomiast jeżeli są a dowodów na to nie ma to znaczy, że akurat wszystko działa jak należy.

Życzysz polskim żołnierzom bombardowania ze strony Iranu czy SAA?


Jeżeli tam są, w co jak już napisałem osobiście wątpię, to jakie zadanie tam realizują? Jaki mamy tam biznes? Realizację kompletnie chaotycznej
@Pantokrator: nie wiem kolego o co ci chodzi, to zwykły głupi mem jest na jeszcze głupszą okazję, akurat ta jedna spolszczona kalka językowa zastępuje zgrabnie kilka polskich wyrazów, pisać mi się nie chciało. Może współczuj sobie że poważnie podchodzisz do luźnych treści w internecie? Co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)