Wpis z mikrobloga

@BartekZK Po wgraniu moda trzeba zaczynać kariere od nowa czy można kontynuować starą? Sama gierka genialna, zagrywam sie w nią godzinami, tylko nie wiem czy ja coś źle robie czy tak ma być bo dopiero po kilku sezonach w najniższej lidze tworząc zespół odbił się od dna i osiągami jest porównywalny osiągami z tymi z końca stawki (dzięki całkiem niezłym kierowcom punktuje regularnie już w tym sezonie). Z finansami też mam problem
@Marqq: Ja wybrałem gotowy zespół ze środka stawki najniższej ligi i po 2 sezonach udało mi się zająć 1 miejsce, możliwe, że gdy tworzysz zespół od zera to jest trudniej. Przede wszystkim z tego co zauważyłem na początku nie warto zbyt wiele inwestować w siedzibę zespołu, ja pakowałem w to zbyt wiele kasy i przez to miałem ciągłe problemy z wyjściem na plus.
@ufix Jedyne co rozbudowałem to fabryka i centrum telemetryczne (możliwość projektowania lepszej skrzynii biegów), nawet nie myśle o tym, żeby wyjść na plus tylko żeby nie mieć debetu na koniec sezonu xD @BartekZK A no dość ciężko jest, teraz to chyba mój piąty albo szósty sezon i dopiero zaczynam dorównywać przedostatniemu zespołowi w osiągach, chociaż o dziwo pomimo tego, że mam najsłabszy bolid to już zaczynam regularnie punktować.
@BartekZK 3 sezony w nowym teamie formuła e
W 2 sezonie 4 miejsce na koniec i w 3 mnie #!$%@? z teamu, bo nie spełniałem oczekiwań, bo mi się hajs skończył i poodchodzili ode mnie wszyscy inżynierowie i kierowcy