Wpis z mikrobloga

Duża i dobra wiadomość od Dionisa, szefa zespołu tłumaczącego Fallout: Nevada - przetłumaczoną w 94% na angielski grę można już pobrać, ale jest to tłumaczenie niekompletne, surowe i wciąż rozwijane. Sam nie ściągnąłem, jak rozumiem linki są w sygnaturze Dionisa.

Nie jest to oficjalna premiera! Do tej zapewne dojdzie na początku czerwca.

Kontaktowałem się z Dionisem i tak jak pisałem tutaj ostatnio, chcę niedługo napisać do polskich mediów zajmujących się grami, żeby zadbały o odpowiednie przyjęcie nowego Fallouta. Zamierzam napisać napewno do gryonline, cdaaction, eurogamera, do gamezilli, gram.pl - i zrobię to, ale Dionis ma się do mnie odezwać, więc na razie czekam.

W każdym razie, jeśli ktoś z Was chciałby też napisać albo zasugerować napisanie do jeszcze kogoś, to proszę bardzo!

Przykładowa wiadomość (wysłałem ją do jednej redakcji rok temu przez premierą Fallout 1.5)

Szanowni Państwo,

Chciałem Was powiadomić, że już za 10 dni ukaże się Fallout 1.5 Resurrection. Resurrection to czeski mod do Fallout 2, a w zasadzie całkiem nowa gra, której akcja ma miejsce w Nowym Meksyku w czasie między wydarzeniami z F1 a F2. Wymaga Fallout 2 do działania. Fabuła sprowadza się do tego, że gracz budzi się ranny w ciemnej jaskini z tajemniczym talizmanem, a po wyjściu na powierzchnię okazuje się, że jest ścigany przez dziwną sektę ghuli, które wszystko o nim wiedzą.
Czeska wersja ukazała się 3 lata temu i zebrała pozytywne recenzje. Wysyłam tę wiadomość ponieważ wiem, że piszecie o dobrych fanowskich modyfikacjach (chwała Wam za to). Myślę, że ta informacja może zainteresować fanów serii Fallout w Waszej redakcji. To po prostu nowa gra, tak, AŻ tyle.

http://resurrection.cz/en/_

Pozdrawiam,_

[imię i nazwisko]

I podobne pewnie teraz powysyłam. Wydaje mi się że napisanie dwóch zdań z prośbą to trochę za mało, lepiej ułatwić dziennikarzom pracę (i tak muszą szukać informacji i powinni je weryfikować), więc jak chcecie pisać to warto się przyłożyć, żeby mieli choćby gotowy szkielet na news.

Szkoda tylko, że jestem ostatnio zarobiony i nie będę miał za dużo czasu na granie - ale zbliża się dla nas wielkie święto!

Zachęcam nie tylko do obserwowania tagu #falloutmod (przekroczyliśmy 90 i zbliżamy się do setki! Dziękuję!!!), ale też do obserwowania tagu #falloutnevada - bo coś mi mówi, że ten tag niedługo może wybuchnąć wpisami :)

#fallout #falloutmod #falloutnevada #rpg #crpg #postapokalipsa
Pobierz Sagez - Duża i dobra wiadomość od Dionisa, szefa zespołu tłumaczącego Fallout: Nevada...
źródło: comment_hUpItouJsiVsOdzJnwhKYGc642R7pDs6.jpg
  • 1