Wpis z mikrobloga

Był u mnie wczoraj gość po sadzonkę. Przyszedł po 1 sztukę odmiany Jalapeno Mucho Nacho. Po 25 minutach wyszedł z tą 1 sztuką Jalapeno Mucho Nacho i ... 9 superhotami oraz 2 słoikami mojego Very Hot Whisky BBQ Sauce. Właśnie przed chwilą dzwonił czy bym mu jeszcze 3 sadzonek nie odstawił, bo jego teść spróbował sosu i też chce sobie taki jesienią zrobić, więc też będzie uprawiać na parapecie ;D

Widać jaranie się ostrym żarciem jest bardziej powszechne niż sądziłem :)

#chilizgobim
  • 22
@gobi12:
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO „OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
@mojemacki: @zakoo: Niestety. Nie mam obecnie możliwości zapakować takiej przesyłki, a nie chcę sytuacji, gdzie dojdzie zmasakrowana przez kuriera. Bo w sumie to wtedy nie wiadomo co zrobić i nikt nie jest zadowolony. W przyszły roku, jeżeli będę miał nadmiar to może pomyślę nad wysyłką. Obecnie niestety tylko odbiór osobisty. ;/

@hrupeksc: Jak wpiszesz w google: wykop.pl gobi12 very hot whisky bbq sauce to ci wyskoczy link do wpisu
@gobi12: ehh też bym chciał taką papryczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
w tym roku myślałem, żeby sobie wyhodować, ale pisałeś tam komuś, że już za późno, a ja jeszcze nasion nie miałem xDD
na przyszły rok muszę się wcześniej zabrać, w odpowiednim czasie nasionka skądś kupić i zaszaleć (ʘʘ)
@Marcinnx: @mojemacki: A nasionka jak najbardziej ;) Nasionka, susz, wędzoną i sosy wysyłam. Tylko sadzonek dotyczy odbiór osobisty. Chociaż teraz rzeczywiście jest za późno na kiełkowanie na ten sezon, no chyba, że z myślą o tym, żeby na następną wiosnę mieć duże drzewo, które zacznie owocować w maju ;p Ja kilka ciekawostek mam zamiar tak wysiać jak już będę miał parapet pusty w przyszłym tygodniu.
Hej. A masz na myśli sadzonki czy inne rzeczy? Jeżeli sądzonki to jest taka możliwość, bo pracuje na Pradze Pol to jakoś bym podjechał.
@gobi12: jestes z Warszawy? Mieszkasz/pracujesz daleko od dworca PKP? Jutro będę miał pewnie jakaś przesiadkę w stolycy a ten Twój sosik mi spać nie daje... :)