Wpis z mikrobloga

#motomirko #zlotmotomirko #motowungiel

Dobra, oficjalnie - dla zlotowiczów wyruszających ze Śląska. Informuję (nie pierwszy raz zresztą), że istnieje możliwość wspólnej jazdy.

Proponowany wyjazd ok. 14:00 z BP na S1(TUTAJ) Jeśli macie jakieś ograniczenia godzinowe, to piszcie, postaramy sie wszystkim zrobić dobrze, ale gdyby się okazało, że na jedną osobę mamy czekać do wieczora, to już niekoniecznie.

Trasa przewiduje:
- industrialno-widokowy przejazd w pobliżu Huty Katowice
- zamek Ogrodzeniec
- zamek Mirów
- zamek Bobolice
- pałac Nakło
- brak odcinków offroadowych, chociaż ostatnio nam się trafił - jeśli tam nawigacja poprowadzi, to będziemy kluczyć aż znajdziemy dojazd asfaltem!

Zgodnie z mapą to 2,5 h, ale zakładając postoje na siku/tankowanie/zdjęcia/herbatę/kawę/znowusiku to obstawiam, że przed wieczorem powinniśmy się dokulać. Tempo powiedzmy te przepisowe+10, ale wiadomo, że dostosujemy do najsłabszych (125 ccm) lub najmniej doświadczonych.

https://goo.gl/maps/gsj41rTa5eS2

wołam tych, co kiedyś się deklarowali albo zastanawiali, albo pytali wczoraj :)
@Anatejms @Asteroida @raider87 @sebawo
Pobierz katera - #motomirko #zlotmotomirko #motowungiel

Dobra, oficjalnie - dla zlotowiczó...
źródło: comment_KMSXFM2DywWBwE4fEaNCGu6uPII9eGNN.jpg
  • 35
@katera: a jakie ładne zdjęcie ;>

@enjoi: którędy? :> bo coś pytał o Poznaniaków jak jadą i w zależności od godzin mogę dać radę jechać z Wami.

@sebawo: spokojnie. Nie jest tak strasznie. Też tak kiedyś myślałem, a teraz potrafię wsiąść w sobotę rano i zrobić 350km, tak o ;D
@11mariom: prawdopodobnie na Sieradz i dalej na A1, więc możemy się umówić w Sieradzu lub na jakimś zjeździe na S8. Chyba, że Stitch coś ma już obmyślone inaczej.
@merffy: idealnie. zapisuję sobie do tabelki i będziemy jeszcze w intaczu.

@filemonq: na razie nie myślałam o powrocie. Wstępnie wpadł mi do głowy Oblęgorek, może Raj, ale jeszcze muszę pomyśleć.