Wpis z mikrobloga

Jaki plener polecacie na sesję fotografii ślubnej w #torun ?

Starówka, mostek w Parku Bydgoskim, może widok z okolic Zamku Dybowskiego o zachodzie słońca - to dość oczywiste lokacje i pomysły. A coś mniej oklepanego? Może ten stateczek na Wiśle, albo Katarzynka? Sesja ma być w ten weekend więc będzie słonecznie i wiosennie - niby w taki czas wszędzie w Toruniu jest ładnie, ale gdzie najładniej ? A może w ogrodzie zoobotanicznym? Macie jakieś inne pomysły? Pytam w imieniu koleżanki ;)
  • 9
@waruznrt: O lotnisku nie pomyślałem, dzięki. Trochę daleko od starówki i pewnie uzgodnienie sesji wymagać będzie czegoś więcej niż ładnego uśmiechu (bo to każdy by tak chciał sobie zrobić fotki przy samolocie, a to w końcu lotnisko itd.), ale pomysł ciekawy.
@ocishy: Masz jeszcze taras widokowy z panoramą starówki po drugiej stronie Wisły, Stara lokomotywa przy dworcu głównym, albo w okolicach Toruń Cierpice bocznica kolejowa z starymi pociągami które niszczeją i tablicami rodem z PRL. Wszystko zależy od kreatywności fotografa jak to wykorzysta.
@ocishy: a propo starówki, wczoraj widziałam pare wieczorem przy grajacej fontannie, nie wiem jakiego fotografa planujesz ale może coś by wymyślił fajnego :)
Oprócz tego chyba wszystkie fajne miejsca wymieniliście ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak chcecie z konikami to do Kaszczorka, albo na ruiny zamku do Złotorii, park bydgoski- tam jest ładnie- mostek, coś a'la amfiteatr. Moze Barbarka? Chociaż tam nie wiem czy jest coś fajnego.. Jezioro
@lugre: Dzięku za sugestie. Koniki w Kaszczorku widziałem ale o nich zapomniałem, fajny pomysł dla lubiących takie klimaty. A o zamku (ruinach) w Złotorii nie słyszałem i będę musiał kiedyś o to miejsce zahaczyć. A Wyciskarka to już zupełny odlot