Wpis z mikrobloga

#okultyzm #mistycyzm #paranormalne #ciekawostki #creepy #reptilianie #ufo #obcy #kosmici

Trzecia część ciekawych, dziwnych, ale według różnych przekazów (channeligi) podobno prawdziwych teorii. Część pierwsza. Część druga.

11. Islam został stworzony przez negatywne istoty z innych wymiarów. Takie działanie jest częścią wysoce zaawansowanych ingerencji w naszą cywilizację, no ale głównie chodzi o wzniecanie strachu i ograniczanie rozwoju duchowego.
Proces stworzenia Islamu był banalnie prostu. W dużym skrócie. Jakiś ichniejszy kaznodzieja był w kontakcie z pewnymi bytami które użyły go do utworzenia religii. Kaznodzieja ten wziął grupkę ludzi, naćpał ich, później po kryjomu zawiózł ich do jakiejś jaskini gdzie ci ludzie przeżyli wspaniałe mistyczne doświadczenia. Następnie zabrał ich z tej jaskini. Jak trip narkotykowy minął wmówił im że byli w raju i trafią tam jeśli będą postępować w określony sposób...

12. Z pewnego channelingu który wydaje się dla mnie w miarę autentyczny wyszedł przekaz że w naszej i dwóch pobliskich galaktykach istnieje około 80 milionów cywilizacji/grup istot.

13. Z tego samego channelingu wyszedł również przekaz że w naszej galaktyce istnieje cywilizacja praktycznie taka sama jak nasza tylko że na etapie ewolucji takim jacy my byliśmy w średniowieczu.

14. Kolejna ciekawostka z tego channelingu. Istnieje cywilizacja która posiada pewną ciekawą umiejętność. Można z tymi istotami się normalnie komunikować, widzieć je, ale jak tylko odwróci się od nich wzrok to zapomina się jak wyglądają. Tym sposobem dosłownie nikt we wszechświecie, żadna nawet wysoce zaawansowana cywilizacja nie wie jak wyglądają te istoty ( ͡° ͜ʖ ͡°), mimo że są w kontakcie. Teraz można powiedzieć "przecież można zrobić im zdjęcie", no cóż, nie zostało to zagłębione.

15. Ponownie z tego samego channelingu. Istnieje technologia która pozwala na użycie czarnych dziur jako baz informacji z których można pobrać dowolną informację o wszechświecie i każdej istotocie. Innymi słowy. Czarne dziury posiadają w sobie informacje o całym wszechświecie, wystarczy mieć odpowiednią technologię.

16. Channeling. Do 2033 roku nastąpi otwarty kontakt z obcą cywilizacją.

Na razie tyle. Może być więcej jak się przypomni.
Pobierz damianooo5 - #okultyzm #mistycyzm #paranormalne #ciekawostki #creepy #reptilianie #uf...
źródło: comment_GNdypdTeyYmT4rsq8Tvic9BQpIVpyaSm.jpg
  • 13
Kolejna porcja głupot na wtorek.

"Więc pieśćmy uszy dźwiękiem eleganckich wierszy
Lub wierzmy w duchy, czary i różdżki magiczne
W mądrości wschodnie wgryźmy się albo powiększmy
Adeptów astrologii zgromadzenia liczne

Tak właśnie my, Rzymianie, spoglądajmy w gwiazdy
Tam swój horoskop może znaleźć nasze plemię
Niebieskie konstelacje niechaj tropi każdy
Kto nie chce dzisiaj patrzeć na zhańbiona ziemię"
@damianooo5: Tak naprawdę, to stosuj po prostu #teoriespiskowe I tak pewnie większość obserwuje to dla śmiechu. Mi się tam te twoje wypociny podobają, szczególnie, że takie farmazony zawsze poprawiają mi humor. No i podrzuciłeś mi kilka ciekawych pomysłów do sesji RPG albo opowiadania, dzięki :D