Wpis z mikrobloga

Jak długo przechodzą transakcje przy fee 0,0001btc?
Użyłem jakiegoś wiekowego multibita z 2014r. ale od północy do teraz nic się nie ruszyło - zaobserwowano przez 1 peer, na blockchain i innych serwisach w ogóle nie widać transakcji. Najlepsze, że to miało być bitbay a tam tylko 15 minut się czeka na pierwsze potwierdzenie.
Chciałem się przesiąść na multibitHD, ale ciągle chce po mnie przy starcie założyć hardwallet, a nie dostępna jest opcja "I already have wallet". Co doradzacie Mirki?
#bitcoin #kryptowaluty
  • 19
@bitcoholic: Jak zaimportuję ze starego multibita portfel do tego nowego electrum, a tamte transakcje nie przejdą i za 2 - 3 doby wrócą do starego portfela, to jak to zadziała, nie wiesz? Część środków będzie w nowym wallecie (dostępne teraz) a na stary portfel, wróci tamta transakcja i będę ją musiał przesłać, czy import "przekierowuje" wszystko na nowy wallet/adres?
@mesjasz22: no dobra to przeleje w multibicie starym znowu z fee 0,0001? Do tego czasu JEBNIE :D wypadłem z obiegu, jak z takiego portfela przelać z większym fee? Idzie jakoś bezpośrednio przez blockchain w przeglądarce albo coś z wyższym fee?
@mesjasz22: No właśnie nie przestałem - ściągnąłem nowszą wersję, z fee 0,0005 "ustawialnym" i już transakcja do godzinki przeszła. Pytanie czy jeśli bitcoin nie rozwiąże swoich problemów zapychania sieci SegWitem czy czymś innym to czy te 0,0005 nie będzie kiedyś za mało - to zakrawa powoli później na absurd...