Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki spod tagu #bookmeter - postanowiłam po raz kolejny upomnieć się o nasze obiecane odznaczenia do @wykop i nareszcie dostałam odpowiedź :-). Dołączam screen. Dzięki @wykop za odpowiedź a Was proszę o info co jeszcze można byłoby zmienić w naszym tagu? Na pewno trzeba nadać zaległe odznaczenia ale może do tego też jakiś nagłówek tagu zrobimy, szybkie linki? Co myślicie :-)? Jak już ktoś zasiądzie do naszego tagu w ciągu najbliższego roku to może od razu da się dodać coś jeszcze :-) Czekam na propozycje.
źródło: comment_zhKQ5zwBmyMFLm5akjS0g9OSmIfMJ2DP.jpg
  • 8
Mirki i Mirabelki spod tagu #bookmeter - postanowiłam po raz kolejny upomnieć się o nasze obiecane odznaczenia do @wykop i nareszcie dostałam odpowiedź :-). Dołączam screen. Dzięki @wykop za odpowiedź a Was proszę o info co jeszcze można byłoby zmienić w naszym tagu? Na pewno trzeba nadać zaległe odznaczenia ale może do tego też jakiś nagłówek tagu zrobimy, szybkie linki? Co myślicie :-)? Jak już ktoś zasiądzie do naszego tagu w ciągu
@ryhu: takie było pierwotne założenie tego wyzwania, tak samo jak przy rowerowym równiku czy przy bieganiu - nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz i nie wiem czemu tak to odbierasz. Dla nas na początku istnienia tego tagu cały tag i odznaczenie miało być mobilizacją dla innych nie tylko po to, żeby czytali książki ale głównie po to, żeby dzielili się opiniami o nich, żeby była na tagu dyskusja,