Wpis z mikrobloga

Dobra, mam chwile to opisze jak to wygladalo :-)
No wiec po 14-stej Marek podjechal po mnie pod #pracbaza ale stwierdziliśmy, że pójdziemy na spacer :) Nie jestem zwolenniczką chodzenia po restauracjach, tym bardziej na pierwszej randce - uwazam ze jest to troche zobowiazujace. No więc poszliśmy w plener, rozłożyliśmy kocyk i piliśmy wino :-) Nawet był krótki epizod z policją, ale zobaczyli że nie jesteśmy głośni, pijani, agresywni itd. więc obyło się bez mandatu :) Potem poszliśmy do mnie i piliśmy Carlo Rossi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj kieruje swoje pytanie do @zooshi i @DodatnieUjemny - co jest takiego zabawnego w tym, że piliśmy Carlo Rossi bo chyba nie załapałam żartu( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przy winie i przysmarzeniu #narkotykizawszespoko obejrzeliśmy na netflixie Łotra Pierwszego, pograliśmy w Raymana i Mortal Kombat XL i poszliśmy spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Randke uważam za udaną i nie mogę się doczekać następnej :-) jaram sie motzno
#czujedobrzeczlowiek
_____________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
  • 52
CR jest powszechnie uznane za plebejskie wino, kupowane przez ludzi którzy absolutnie się nie znają a chcą zrobić dobre wrażenie.


@graf_zero: nie zalezalo ani mi ani jemu na na zrobieniu dobrego wrażenia pod kątem doboru wina. mi ono smakuje (koneserami rowniez nie jestesmy) zreszta tylko to mialam w lodowce.

Na pierwszej randce?


@saracenxc: no oboje dzis pracujemy wiec musielismy byc wyspani :-)
@MangoZjem: Ciesze się że randka udana :)

Ja nie lubię włóczyć się po restauracjach jak jest ładna pogoda. Bo po cholerę, przecież u nas i tak jest zimno i smętnie przez 5-7 miesięcy w roku, wtedy się łazi po knajpach a nie teraz kiedy jest 20* i lampa.

To co, tindery idą w odstawkę póki co? Ja robię tak że po prostu tam nie wchodzę jak mam jakąś dziewczynę nagraną. Nie