Wpis z mikrobloga

#bitcoin #ankieta #inwestycje

Bitcoin spadł poniżej 2000$, czyli prawie 30% poniżej ATH.

Co zrobicie - czy/ile dokupicie?

UWAGA: opcje poczekam na można zignorować
a kurde i tak nie widać tak przedziałów cenowych w tych opcjach, dzięki wykop.
A dobra napiszę jeszcze raz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

p.s.:

#wykop @m__b zatrudnij programistów ponad 1K, bo macie bugi w kodzie ankiet.

Między innymi jak da się w treści pytania znak chyba ">" to obcina treść pytania.

Nauczcie się poprawnie escapować HTML, na renderowaniu HTML a nie przy zapisie do bazy czy coś czy tam podwójnie to escapujecie.
Z takim podejściem to ciekawe czy mają jeszcze jakieś XSS dzieś w kodzie strony ( ͡ ͜ʖ ͡)

Oraz oczywiście nie działa też opcja edycja ankieta, bo po co.

#januszeprogramowania #webdev

Bitcoin -30% do All Time High, co teraz

  • 0-100 pln, bo myślę że Bitcoin umarł 15.7% (8)
  • 0-100 pln, bo nie mam wolnych $ 5.9% (3)
  • poczekam na <800 $, wtedy kupię 100-1000 pln 3.9% (2)
  • poczekam na <800 $, wtedy kupię 1000-10K pln 3.9% (2)
  • poczekam na <800 $, wtedy kupię 10K-50K pln 3.9% (2)
  • poczekam na <800 $, wtedy kupię >50K pln 3.9% (2)
  • kupuję za 100-1000 pln 11.8% (6)
  • kupuję za 1000-10K pln 9.8% (5)
  • kupuję za 10K-50K pln 5.9% (3)
  • kupuję za >50K pln 35.3% (18)

Oddanych głosów: 51

  • 9
@safehouse: Ja bym kupił ale nie mam wolnego hajsu. Trochę wpłaciłem wczoraj ale kupiłem Ripple które miało niby się odbić a tu zonk. Pozostaje jedynie hodl forever
@safehouse: Cieszę japkę, bo 2 dni temu korciło mnie na zakup, ale udało mi się to zwalczyć i teraz tylko czekam na dno :) Na ten moment obstawiam 1750-1800$, chociaż chwilowo może być zejście nawet do 1500$. Sobota spędzona na wykresie, to lubię :D
@safehouse: Nie bawię się w bitcoin, ale chyba 2 dni emu jak spadło o 400 dolarów to napisałem, że teraz następuje odbicie zdechłego kota. Podbiło do 2,6k i leci, że aż miło. Bańka pękła jak balonik. Polecam teraz poczekać, żeby spadających noży nie łapać, bo się można pokaleczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop @ m__b zatrudnij programistów ponad 1K, bo macie bugi w kodzie ankiet.

Między innymi jak da się w treści pytania znak chyba ">" to obcina treść pytania.


Nauczcie się poprawnie escapować HTML, na renderowaniu HTML a nie przy zapisie do bazy czy coś czy tam podwójnie to escapujecie.

Z takim podejściem to ciekawe czy mają jeszcze jakieś XSS dzieś w kodzie strony ( ͡ ͜ʖ ͡)