Wpis z mikrobloga

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie stołówke pracowniczą w której możecie sobie kupic tani obiadek 2€ lub gotowe kanapki prawie za darmo 0,30cent.Przy kasie stoja przyprawy,sosy itp. z których możecie korzystać do woli po zakupie posiłku.

Niemcy,Rosjanie,Bułgarzy,Syryjczycy pełna kulturka - podejdą,kupia ,skorzystaja i odłożą żeby następny chętny miał pod ręką.

Co robi Polak?

-Ło #!$%@? ale ta kantyna #!$%@?,ale drogo! 2€ za obiad! Niemcy mnie bijo!!!!!!!!! Złodzieje! A te kanapki niech se ta pisda w pieroga wsadzi! Za 2€ to ja pół kisty browara se moge kupić!

I przynosi taki cebulak makaronu nagotowanego w domu albo #!$%@? cos z magazynu bo to normalne,przecież niemiec mie okrada to ja go też okradne! Pierwsze co to sięga ręką po te sosy,przyprawy i zabiera do siebie bo mu się należy a inni po co mają skorzystać?

Wstyd mi za Was!

#polak #polskamentalnosc #niemcy #multikulti

Pobierz Konwerter - Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie stołówke pracowniczą w której możecie ...
źródło: comment_RxOktLhqFQkRWZPhaXkJ3Y9csiV0EjAS.jpg
  • 5
@Konwerter: twoje zachowanie jest niegrzeczne, spróbuj nie zbierać ketchupu, majonezu itp. Za pierwszym razem to może być trudne-ale powinno być coraz lepiej. Potwierdza to łacińska sentencja:
Repetitio est mater studiorum
Skad ty bierzesz takich Cebulakow? Obiad za 2€ to nawet w Polsce rzadko mozna trafic xD


@Kresse: No właśnie.Najlepsze że każdy pomyśli że to tylko patola,ale nie! Cały przekrój społeczeństwa.