Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, lubicie długie wycieczki po górach? W weekend 7-9 lipca organizujemy naprawdę grubą akcję - przejście prawie 60, prawie 110 albo ponad 150 kilometrów po górach

Trasa 60 km dość prosta: z Rycerki Górnej przez Rycerzową (był tu mireczek z Rycerzowej, prawda? Cumplu, odezwij się!), Świtkową, Oszusta, Glinkę, Trzy Kopce, Halę Miziową, Pilsko, Glinne na Głuchaczki - tam będzie na Was czekać meta :-)

Ale jeśli mało, to idziecie dalej: z Głuchaczek na Mędralową, przez Małą Babią na Babią Górę, dalej na przełęcz Lipnicką, dalej w stronę Markowych Szczawin, zejdziecie do Zawoi, przez Mylne Młaki do Wełczy, dalej na Jałowiec i spokojny powrót przez Czerniawę Suchą i Mędralową na Głuchaczki.

A jak komuś naprawdę mało, to jest trasa 150 km z Wisły-Głębiec przez Salmopol, Klimczok, Bramę Wilkowicką, Magurkę Wilkowicką, Czernichów, Przysłop Cisowy, na Lesowiec, przez Furtkę Krzeszowską (pdk) do Suchej Beskidzkiej, dalej do Makowa Podhalańskiego (przez Grzechynię - wiedzcie, że coś się dzieje!), na Koskową Górę, dalej na południe w stronę Osielca, wejdziecie na Policę, na Babią, przez Markowe Szczawicy spokojnie na Głuchaczki :)

Zapisy już niedługo, a będzie naprawdę gruba impreza!


#gory #wyrypabeskidzka #beskidy #podroze #podrozujzwykopem tagujemy też #ultratrail bo tematyka pokrewna.
Pobierz
źródło: comment_V9f7AjszZObeFtQe4jIMDZcqitrJxKaJ.jpg
  • 10
@Hyagi1: nie muszę patrzeć na mapę ( ͡° ͜ʖ ͡°)



I wierz mi, że ciągnięcie ludzi najpierw kawalątek niebieskim szlakiem grubo pod górę, następnie sprowadzanie ich do doliny Isepnicy i wleczenie zielonym szlakiem w górę tejże doliny jest bez sensu, lepiej żeby od razu poszli niebieskim szlakiem przez Kościelec na Przysłop Cisowy.
@skpb_katowice może może ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jestem niedzielnym spacerowiczem, więc wierzę Ci ( ͡ ͜ʖ ͡)aczkolwiek to jest mój cel na ten miesiąc (czerwiec) z Czernichiwa na przełęcz dalej na Kiczorę, Trzonkę i do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)