Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jaka akcja xD
Przysnęłam sobie teraz, budzi mnie telefon - obcy numer.
Odbieram, jakaś baba się na mnie drze, ja pół przytomna.

- Halo ktoś dzwonił do mojego narzeczonego z tego numeru!!!
- CO?
....
- Ja nie życzę sobie, żeby pani do niego wydzwaniała! KIM PANI JEST?!
i dalej coś się drze

Nic nie mam na sumieniu i w życiu nie wydzwaniałam do nikogo, do obcych ludzi, chyba że do lekarza się umówić, nawet pitcę zamawiam online jak już xD, więc się #!$%@? rozłączyłam, nie będę słuchać zjebów od obcej osoby niesłusznie.

Minutę później dzwoni moja bratowa i mówi mi, że właśnie miała dziwny telefon.
- Ja też o.O
Okazało się, że identyczny. Mówi mi, czekaj Twój brat dzwoni. Właśnie dostałam smsa, że do niego też ktoś wydzwania. Czekam na "wynik" i w ogóle wtf, wirus na komórce, jaja?

A może mi to się śni, chory zbieg okoliczności.

Baba dzwoniła z normalnego nr, nie zastrzeżonego, mam to gdzieś zgłosić za nękanie czy coś?

##!$%@? ##!$%@? #telefon #logikarozowychpaskow
aloszkaniechbedzie - Ja #!$%@? jaka akcja xD
Przysnęłam sobie teraz, budzi mnie tele...
  • 17
ej #!$%@? serio miał ktoś to z was? bo 3 telefony z rzędu takie same do osób które się znają to coś nie tak

wątpie, że mamy kogoś tak #!$%@? w znajomych, żeby nam takie jaja robił

trochę w szoku #!$%@? jestem czeski film
@Lookazz @homeostaza @Dolan @patrizio00 @MeS_ @Dpdp @MiltonSquire @Destylator_bigosu @MirkoFanatyk @magucio @takafaza @dmdepeche @Askaukalis @IcyHot @Dawixo @DziewczynaMirka @ZwyczajnyAnanas @Pogromca_Wdow_i_Sierot @ButelkaBezKaucji

tak jak napisali użytkownicy powyżej, nie ma nic ciekawego w historii
jest to jakaś appka do robienia ludzi w bambuko, to samo od razu mój brat powiedział
jeszcze na andku to jest płatne, my - 3 "ofiary" siedzimy na iOS

nie bałam się tego telefonu, bo wiem, że nic nie zrobiłam, ale dopóki
@aloszkaniechbedzie: Ja mam aplikację "Odebrać telefon?" i pokazuje mi, gdy dzwoni jakiś obcy numer, czy to coś, czego nie chcę odebrać. Ściągnęłam to z myślą o telemarketerach, od razu daję numer do blokady, też dzięki tej aplikacji i mam spokój. Myślę, że mają też w bazie właśnie takie rzeczy jak te dowcipy.